Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.11.2011, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskiden çok kavgalı olduğumuz bs'den bir arkadaş ile yeni bir site ile tanışmıştım. O zamanlar photoshoptan hiç anlamadığımdan işlerimi ona yaptırmıştım.
Mesaj05.11.2011, 01:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne var bunda yardım istemek suç değil .
Mesaj25.11.2011, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dersten önce öğretmen koltuğuna raptiye koymuştum Smile

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj25.11.2011, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizim lisedeyken atölye dersimiz vardı (bölümüm motor) orada hocaların oturdugu sandalye siyah olunca döşemesi oraya biz motor yagı sürmüştük fırça ile daha sonra ders başladı hoca geldi bilmeden sandalyeye bi oturdu arkası komple motor yagı olmuştu tabi sınıfa sözlu notu olarak sıfır yazmıştı ama o an başkaydı görmek yaşamak lazımmış öldük gülmekten (pantolonu gridi hocanın) Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj25.11.2011, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

semihseker yazmış:
bizim lisedeyken atölye dersimiz vardı (bölümüm motor) orada hocaların oturdugu sandalye siyah olunca döşemesi oraya biz motor yagı sürmüştük fırça ile daha sonra ders başladı hoca geldi bilmeden sandalyeye bi oturdu arkası komple motor yagı olmuştu tabi sınıfa sözlu notu olarak sıfır yazmıştı ama o an başkaydı görmek yaşamak lazımmış öldük gülmekten (pantolonu gridi hocanın) Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mr. Green

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.

En son ciz-dizayn tarafından 17.03.2013 16:33:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: