Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj31.05.2011, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Avusturya Üniversiteleri Başvuru Merkezi

Site Adresi:http://www.avusturyam.com/
Kuruluşu: 2006
İçerik:Avusturya Üniversiteleri Başvuru Merkezi
Tanıtımı: Avusturya'da Eğitim almak isteyen öğrenciler için verilmesi gereken en önemli kararlardan biri de doğru bir danışmanlık firması seçmektir. Çünkü Avusturya Üniversitelerinin kolay kabul şartları ve diğer birçok avantajının yanı sıra gerek üniversite kabulü gerekse vize ve diğer işlemlerde hatayı kabul etmeyen ve yapılacak en ufak bir hata sonucu öğrencinin bir eğitim dönemini ve hatta bir senesini telafisi zor bir şekilde kaybetmesine neden olabilecek süreç söz konusudur.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Rehberlik Hizmetinin ne kadar ciddi bir iş olduğunun farkındayız ve bu farkındalık neticesinde tüm uğraşımız sıradan ve sistematiğe bağlanmış danışmanlık hizmet vermek değil, kişiye özel ve butik hizmet anlayışıyla farklı ve spesifik rehberlik hizmeti vermektir.
Bu açıdan dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de Avusturyam.com olarak (PRF-Danışmanlık) tek uğraşımızın Avusturya'da Eğitim Danışmanlık ve Rehberlik Hizmeti olduğunun bilinmesidir.

Kurumumuzun imtiyaz sahibi ve kurucusu, 2000 senesinden itibaren Avusturya'da eğitim almış ve o günden itibaren Avusturya'da Eğitim için danışmanlık işleri yapmıştır, uzun yıllardır da istanbul ofisinde bu hizmeti profesyonel olarak sürdürmektedir.
2006-2008 yılları arasında şahıs işletmesi olarak sunulan Avusturya Danışmanlığı 2008 itibariyle daha profesyonel bir kurum halini almış ve Limited şirket olarak yoluna devam etmektedir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, sektörde farklı bir yerde konumlanan PRF-Danışmanlık her sene belirlediği kontenjan ile az sayıda öğrenciye, mükemmel hizmeti sunmaktadır.

Siz değerli öğrencilerimizi ve öğrenci velilerini de bu özel danışmanlık hizmetinden


Avusturya eğitim
Viyana eğitim
Viyana Üniversitesi
Avusturya Viyana Eğitim
url=http://www.avusturyam.com/avusturya-universiteleri.html]Avusturya Üniversiteleri[/url]
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu