Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj03.06.2011, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Kireçlenme Belirtileri kireçlenme Tedavisi

Site Adresi:http://www.kireclenme-tedavi.com
Kuruluşu: 2011
İçerik:Kireçlenme Tedavisi
Tanıtımı:Kireçlenme ağırlık taşıyan eklemlerin yaşlanmaya bağlı olarak aşınmasıdır. Kireçlenme hastalığı kıkırdaktan başlar, kıkırdak altındaki kemiği, eklem kapsülünü ve eklem çevresindeki bağları etkiler. Kireçlenme hatta ağrıdan dolayı kullanılamayan kaslarda incelmeler ve sertleşmeler olur. Hekimin görevi hastalığın ilerlemesini yavaşlatmak, ağrıyı dindirmek ve hastayı fonksiyonel halde tutmaktır. Kireçlenme için Ağrı kesiciler, kas gevşeticiler kullanılabilir. Kireçlenme için Topikal ilaçlar diz kireçlenmesinde faydalıdır.
Kireçlenme tedavisinde önemli unsurlardan biri de diz koruma prensiplerinin uygulanmasını ve Kireçlenme tedavisi günde en az iki defa 10ar dakika fizik tedavi uzmanı hekiminin vereceği egzersizlerin yapılması son derece önem taşımaktadır. Kireçlenme tedavisi bütün bu tedavi metodlarına rağmen hastanın şikayetleri devam ediyorsa veya ileri derece ilerlemiş ve fonksiyoları kısıtlamış kireçlenmelerde ise cerrahi tedavi metodları uygulanır.
Eklem tedavisi tam bir doktorlarında dediği gibi bir çözümü yoktur fakat eklem tedavisi bu eklem ağrılarının vermiş olduğu agriyi azaltma ve eklem ağrısına sebep veren kıkırdağın yerinde tazelenmesi eklem tedavisini uygulamak için ürünümüz tam sizler için bitkisel tedavi için hazırlanmıştır. Eklem tedavisi için ürünümüzü kullanma kılavuzuna göre okuyun ve eklem tedavisi için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizi eklem www.kireclenme-tedavi.com sipariş verebilirsiniz
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu