Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj03.06.2011, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Kısırlık Tedavisi Kısırlık Hastalığı Belirtileri,İlaçları

Site Adresi:http://www.kisirlik-tedavisi.com
Kuruluşu: 2011
İçerik:Kısırlık Tedavisi Hakkında
Tanıtımı: Kısırlık doğuştan edinilebildiği gibi sonradan da edinilebilmektedir. Kısırlık bu sebepten günlük yaşamda kısırlıktan kendimizi korumak için almamız gerek bir kaç basit önlem şunlardır: Kısırlık için günlük yaşamda dikkat edilmesi gereken hususlar
Sperm sayısını, hareketini ve yapısını olumsuz etkilediği için sigaradan uzak durmak gerekiyor. Kısırlık aynı şekilde alkol ve uyuşturucu maddeler de sperm üretiminin bozulmasına neden oluyor. Kısırlık yüksek ısı özellikle sauna ve sıcak su banyoları sperm üretimini olumsuz etkiliyor. Kısırlık ayrıca kot pantolonlar ve dar iç çamaşırları yumurtalıkları sürekli yüksek sıcaklığa maruz bırakıyor. Kısırlık tedavisi nedeni Isıdan zarar gören sperm üretim hücreleri ise kendini yenileyemiyor. Kısırlık tedavisi konusunda bu yüzden, erkek çocuklara dar pantolon ve dar iç çamaşırı giydirmemeli. Pantolon içlikleri de eve gelince çıkarılmalı ve sadece kışın giydirilmeli.
Kısırlık tedavisi olan bir rahatsızlıktır.kısırlık konusunda bitkisel ürün olarak kendiniz için bitkisel ürünümüzü rahatlıkla kullanabilirsiniz.Kısırlık tedavisi olarak ürünümüz rahatlıkla sizlere sunuyoruz.Hiçbir yan etkisi bulunmayan ürünümüz sizlerin sprem sayısını arttırmak için gayet kullanımı sağlıklı bir üründür. Kısırlık tedavisi sizin tedavinizde başarılar sağlamış örnekleri mevcut bir üründür..
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu