Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.06.2011, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Herşey İpad 2 İçin... (Girin ilginç)

Bir iPad 2 satın alabilmek için en son ne yapardınız? Bu Çinli gencin yaptığı "yok artık" dedirtti.

iPad çılgınlığı Çin'de yeni bir boyut daha kazandı. 17 yaşındaki Çinli genç çok istediği iPad 2'ye maddi nedenlerden dolayı kavuşamayınca, yeni nesil tablet karşılığında böbreğini sattı.

Böbreği karşılığında 3 bin dolar alan Huaishan'da yaşayan 17 yaşındaki Zheng, kendini hasta hissetmeye başlayınca annesi de durumun farkına varmış. Durumun hastalıktan sonra farkına varan anne, böbreğin satıldığı arabulucu kişiyi bulmaya çalışsa da kendisine ulaşamamış.

Zheng iPad 2 için böbreğini nasıl sattığını ise iki cümleyle özetliyor; "Bir iPad 2 satın almak istiyordum ama karşılayamıyordum. Bir arabulucu bana internetten ulaştı ve 3 bin dolara bir böbreğimi satmamda yardımcı olabileceğini söyledi.

Sizce bu nasıl bir insan ? Heralde aklını daha önce başka birşeye satmış ve şimdide aklı olmadığı için böbreğini...
Mesaj04.06.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Herşey İpad 2 İçin... (Girin ilginç)

neararsanistersenvar yazmış:
Bir iPad 2 satın alabilmek için en son ne yapardınız? Bu Çinli gencin yaptığı "yok artık" dedirtti.

iPad çılgınlığı Çin'de yeni bir boyut daha kazandı. 17 yaşındaki Çinli genç çok istediği iPad 2'ye maddi nedenlerden dolayı kavuşamayınca, yeni nesil tablet karşılığında böbreğini sattı.

Böbreği karşılığında 3 bin dolar alan Huaishan'da yaşayan 17 yaşındaki Zheng, kendini hasta hissetmeye başlayınca annesi de durumun farkına varmış. Durumun hastalıktan sonra farkına varan anne, böbreğin satıldığı arabulucu kişiyi bulmaya çalışsa da kendisine ulaşamamış.

Zheng iPad 2 için böbreğini nasıl sattığını ise iki cümleyle özetliyor; "Bir iPad 2 satın almak istiyordum ama karşılayamıyordum. Bir arabulucu bana internetten ulaştı ve 3 bin dolara bir böbreğimi satmamda yardımcı olabileceğini söyledi.

Sizce bu nasıl bir insan ? Heralde aklını daha önce başka birşeye satmış ve şimdide aklı olmadığı için böbreğini...

inanılmaz Shocked Shocked
Mesaj04.06.2011, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi Ipad 2 satsın bir böbrek alsın bakalım.
Allah akıl fikir versin.Yazık...

Mesaj04.06.2011, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Herşey İpad 2 İçin... (Girin ilginç)

yusufberki yazmış:
neararsanistersenvar yazmış:

inanılmaz Shocked Shocked
Mesaj04.06.2011, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

herşeyden önce sağlık gelir zaten dünyaya bir kere geliyoruz...

bence çok yanlıs Rolling Eyes
Mesaj04.06.2011, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

allah böle insanlara akıl fikir versin ''tek kelimeyle bir şaçmalık''

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj04.06.2011, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teknoloji bayağı ilerlemiş ha Mr. Green
Mesaj04.06.2011, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu: aa

alt tarafı bi telefon Very Happy
Mesaj04.06.2011, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Şimdi Ipad 2 satsın bir böbrek alsın bakalım.
Allah akıl fikir versin.Yazık...

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj04.06.2011, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sad o cocuga acıyorum
Mesaj05.06.2011, 05:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:
Sad o cocuga acıyorum

Rabbim yeni nesil şu acayip gençlere (bende varım ya aralarında neyse Mr. Green ) akıl fikir versin...
Mesaj05.06.2011, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ipad 3 Çıkıncada Aklını Satsın Rolling Eyes
Mesaj05.06.2011, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc-safe yazmış:

Wink Allah Akıl Fikir Versin...
Mesaj05.06.2011, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-blog yazmış:
pc-safe yazmış:

Wink Allah Akıl Fikir Versin...

BEndece
Mesaj05.06.2011, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu: aa

Alıntı:

--------------------------------------------------------------------------------

bs-blog yazmış:
pc-safe yazmış:
Ipad 3 Çıkıncada Aklını Satsın

Allah Akıl Fikir Versin...

BEndece

bwyyin olmayanda akıl olurmu hiç Mr. Green
Önceki mesajları göster: