Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.06.2011, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla ben bayanlar için özel bir bölüm olsun demiştim ama webmaster dergisi olucak dediniz.Öyleyse güncel html kodları mutlaka olmalı.Birde b-sde sürekli online olan forumda kaliteli paylaşım yapan sitelerin reklamları ücretsiz yapılmalı Smile Bize düşen herhangi bir görev olursa yardımcı oluruz.Kolay gelsin..

M.Aslan
Mesaj20.06.2011, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Valla ben bayanlar için özel bir bölüm olsun demiştim ama webmaster dergisi olucak dediniz.Öyleyse güncel html kodları mutlaka olmalı.Birde b-sde sürekli online olan forumda kaliteli paylaşım yapan sitelerin reklamları ücretsiz yapılmalı Smile Bize düşen herhangi bir görev olursa yardımcı oluruz.Kolay gelsin..

Webmaster alanını gelen katılma istekleri üzerine genişletmeye karar verdik. Site reklamlarının yapılmasında şu anda sorun yok. Yalnız bunu şu şekilde düşünmenizi istiyorum. Mesela biz birini belirledik. Torpil iddaları atılabilir. Bu da hem bizi üzer, hem de dergiye olan güveni sarsar. Bu nedenle bunu sonradan kaldırmayı düşündük. Biz böyle bir sorumluluk alamayız. Rolling Eyes

Kadınlara özel bölümde kategorilerde sorun yaratır. Genel olarak dergi webmaster dergisi olacağından konuyu daha kültürel olarak açmak daha doğru olacaktır. Kadınlara özel bölüm açılması derginin amacından saptıracağını düşünüyorum. Ama arkadaşlarımla konuşup tekrar bir bilgilendirme yaparız. Wink
Mesaj21.06.2011, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159118

Destek verecekleri ben burada topladım ...
Mesaj21.06.2011, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

ibrahmgun yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159118

Destek verecekleri ben burada topladım ...

Bu başlıkta İbrahim'le az koşturmadık ama problem şu önümüzü takıyanlar oldu, bazı şeyleri istemediler, hayırlısı!.. Cool
Mesaj24.06.2011, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Gündeme getirelim bakalım, dergi ne alemde? Cool
Mesaj24.06.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilmem hangi alemde xD Razz
Mesaj24.06.2011, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

vallaha dergi çok güzel gidiyordu fakat son 1-2 gündür çok hareketlilik yok. Ama güzel (bende yazımı hazırladım : Mr. Green )
Mesaj25.06.2011, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dergi içieriği hazırlanıyor. Yalnız sizden ufak bir isteğimiz var. İlk sayımız olduğu için hangi konuda ne kadar çalışmamız gerektiğini bilemedik. Bu nedenle diğer dergimiz için hangi bölümleri geliştirmemiz gerektiğini söylemenizi istiyoruz. Wink
Mesaj30.06.2011, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dergi ekibine ben de katıldım arkadaşlar
Mesaj30.06.2011, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim bi tavsiyem dergi yapılcaksa ve okuyucu düzeni olcaksa tercihim
webmastersitesinin yaptığı gibidir
örnek : http://www.webmastersitesi.com/WSDergi3.pdf

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj30.06.2011, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence sadece BS hakında haberler olursa iyi olur :

en iyi BS sitesi
En iyi tasarımcı
Modlarla röpörtaj
BS haberleri Mew Master konularu
BS yardım konuları vs vs vs

Gibi spor filan gözü olur teknoloji bi nebze olur forumdan bir çok yardım eli uzanır iyi fikir
Mesaj30.06.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:
benim bi tavsiyem dergi yapılcaksa ve okuyucu düzeni olcaksa tercihim
webmastersitesinin yaptığı gibidir
örnek : http://www.webmastersitesi.com/WSDergi3.pdf

Örneği inceledim. Yalnız şu anda bğtğn bir derginin yapımına Photoshop ile başlandığı için böyle bir şey mümkün olmayacaktır. Wink Diğer dergilerde önerileri göz önünde bulunduracağız.

oyun-rehberin yazmış:
Bence sadece BS hakında haberler olursa iyi olur :

en iyi BS sitesi
En iyi tasarımcı
Modlarla röpörtaj
BS haberleri Mew Master konularu
BS yardım konuları vs vs vs

Gibi spor filan gözü olur teknoloji bi nebze olur forumdan bir çok yardım eli uzanır iyi fikir

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim. Yalnız en iyi BS sitesi ve en iyi tasarımcı gibi bir şey seçmemiz mümkün değil. Dergide reklam niteliği olmasın diye BS'de kullanıcı adlarımızla dergide olmayacağız. Gerçek adlarımız kullanılacak. Şimdi en iyi site ve en iyi tasarımcıyı seçmek bizim için uygun olmayacaktır. Röportaj kişileri takımımız tarafından belirlendi. Bundan sonrakiler için sizin görüşlerinizi alırız.

Bu arada süpriz röportaj olmayacak maalesef. Süpriz röportaj belki gelecek sayıda olabilir. Ama dediğim gibi BS'de önemli birisi. Kim olduğunu ileride olabileceği için söylemiyorum. Wink
Mesaj01.07.2011, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dergi şuanda bitmiş olması lazım ama merte ulaşamıyorum bs-destek-merkezim tatile gitti onun yerine ben ilgileneceğim
Mesaj01.07.2011, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyuntutsagi yazmış:
Dergi şuanda bitmiş olması lazım ama merte ulaşamıyorum bs-destek-merkezim tatile gitti onun yerine ben ilgileneceğim

Kusura bakmayın.. Röportajlar eklenince bitiyor.. Bugün akşam çıkar gibi.. Yalnız şöyle söyleyeyim : " 1 haftadır internetimde sorun var.. Görevliler gelip baktı ama onlarda sorunu çözemedi... Yani gidip geliyor.. Bu nedenle işleri ve bilgileri bana hızlı gönderin... Kapanırsa ve açılmazsa yarıda kalabilir.... "
Mesaj01.07.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

dergi biraz sonra geliyoooooo Very Happy
Önceki mesajları göster: