Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj13.06.2011, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Hackerdan sevgilisine mektup xD

HACKERDEN SEVGİLİSİNE MEKTUP / bende yaziim demiştim böyle sonu kötü benden söylemesi Mr. Green

Sevgili Aslı....!! Artık içimdeki sıkıştırılmış duyguları "unzip" etmenin zamanı geldi. Seni ram'inin alamayacağı kadar çok seviyorum. Sana karşı bütün "protectlerim disable" durumda. Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bütün cache'lerim durdu, shadow ram'lerle ayakta duruyorum. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Senden başka herşey benim için "bad command or file name". Seninle çoklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabilecegimi biliyorum. Senin megahertz''in beni de ateşliyor. Bakışların beni taa derinden "scan" ediyor. Sana çok güveniyorum, bu mektubumu başkasina "forward" etmeyeceğini de çok iyi biliyorum.

Ben, seninle evlenmek istiyorum Aslı. Seninle mutlu bir "ağ yapılandırması" oluşturmak istiyorum. TCP/IP , netBEUI, IPX/SPX her türlü protokolde uyuşuyoruz seninle, istediğin zaman ağ yapilandirmamiza Microsoft ağlari için istemci ekleyebiliriz. Biliyorum sen benden oldukça gençsin ama tanıdığım iyi bir donanımci var, kendimi senin için "upgrade" ettirebilirim. Evleninceye kadar da söz; sana hiç bir şey "insert" etmeyeceğim. Evlenmeden önce DR NORTON''dan randevu aldım, ikimiz de usulen bir virus taramasindan geçeceğiz. Merak etme hiç bilmediğim lisanssız software'lerle ilişkim olmadi. Senin icin hardware'i taş gibi diyorlar, ancak biliyorsun ki benim için software guzelliği hardware güzelliğinden önde gelir.

Aslı, seninle biz cok dvd'ler seyredeceğiz. Sana evlilik yıldönümünde 24 hızlı "rewritable dvd" alıcam. Pembe slotlu kasamız, icinde nurtopu gibi hard disklerimiz olacak. Tatillerimizde ikimiz de birer windows gezgini olacağız. Daha sonra da ver elini internet. Sana güzel görünmek için öyle çok çalışacağım ki, üç hafta sonra karşına 21 inch plazma ekran gibi çıkacağım. Ondan sonra istersen beni duvarına bile asabilirsin. Akşamları dizlerinin üzerinde bir laptop gibi yatacağım. Asla uyku moduna geçmeyeceğim Aslı...

Biz seninle ışıkları kapatıp kucaklarımızda klavye sabahlara kadar chat edeceğiz. Ancak ilk yillarda senden biraz tasarruflu olmani isteyeceğim, onun için screen saver, standbye modu vs. anlarsın ya açık dikkatli olmanı isteyeceğim. Salonumuzun baş köşesine babamın eski 8 MHz 10 megabaytlık 8088 bilgisayarını koyacağım, malum şark köşeleri bana hep çok sıcak gelmiştir, yanına da 5,25 lik disketler. O biçim nostalji olacak. Hatta yılbaşı akşamları tetris falan oynayabiliriz. Kendimizi hep geliştireceğiz, zaman hangi ram'i gerektiriyorsa uygulayacağız. Birbirimizden fikir download'unu bir gurur meselesi yapmayacağız. Aramizda ayrı gayrı olmayacak, bu ağın server'i benim demiyeceğiz hiçbir zaman. Herkes birbirinin sörfüne saygi duyacak.

Hadi gel, önümüzde paylaşıma açılmış bir hayat var. Seni istemek için Server'ini gönderen o herifin sitesini crack ettim, ******* da hack edeceğim. Ben geleneklere sadık kalmak istiyorum şeker Aslı'cığım. TV kartını kız tarafı alırmış. Seni, çeyiz sandığındaki emek emek doldurduğun cd-rom'larla bekliyorum. Ben de sana xxx.com dan beş taşlı bir yüzük siparişi verdim bile. Nikahımızda da "real player" çalacak... Home page'indekilere de çok selam, her baytını öpüyorum, CPU'm daima seninle.

Not: CPU'umdaki bu ateşi hiç bir fan söndüremez. Eğer "connection" isteğime "reply" etmezsen "partition"umu silip "boot" uma virüs bulaştıracağım.
Mesaj13.06.2011, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

dediğini sevgilisi anlamışmı bari Confused
______________
Büyük işler başaran, Küçük adam..
DREAMWEAVER İLE BEDAVA-SİTEM İÇİN TASARIM YAPMA // RESİMLİ ANLATIM
Mesaj13.06.2011, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben şahsen birşey anlamadım Mr. Green
______________
Oyyunkom & Oktay-Blog ikiside şahsıma aittir. İki site üzerinden paylaşım yapmam veya mesaj atmam sizi yanıltmasın.
Mesaj13.06.2011, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 tane çakıcan bu hackerın remine konuşması düzelecek Smile
______________
Senden çok uzaklarda değilim görmesini bilen gözlerin bakışındayım. belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.

M.Aslan
Mesaj13.06.2011, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
2 tane çakıcan bu hackerın remine konuşması düzelecek Smile
aynen öyle kırcan remini çekcen fişini görcek
Mesaj13.06.2011, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lamer Mektup Mr. Green
______________

Arabesk Rap DuygusaL Sarkılar.
Mesaj13.06.2011, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Hack"ten sonrasını okumadım. Sad


Bununla yazmakla uğraşan kişiyi merak ettim. İlginç.
Teşekkürler. Rolling Eyes

______________
balikesirerdek.tr.gg ve exevolium.tr.gg adresleri şahsıma aittir. Smile
Mesaj13.06.2011, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
"Hack"ten sonrasını okumadım. Sad


Bununla yazmakla uğraşan kişiyi merak ettim. İlginç.
Teşekkürler. Rolling Eyes


Cümlemde bir düzeltme yapayım,

"Bunu yazmak için zaman harcamış kişiyi merak ettim.İlginç.
Teşekkürler. Rolling Eyes "
olarak düzeltiyorum.
Afedersiniz.
______________
balikesirerdek.tr.gg ve exevolium.tr.gg adresleri şahsıma aittir. Smile
Mesaj14.06.2011, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ahahaha harika ya Very Happy
Mesaj14.06.2011, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Paylasım için saol
______________
Bedava-Sitemdeki kendi anlatımlarım için tıkla

Tasarım Kodlama yapabilirim.Tasarım kodlamamı isteyenlerden mesaj bekliyorum
Mesaj14.06.2011, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler hepinize =)
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu