Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2011, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu: iPhone 4 için neyini satılığa çıkardı!

Bazı ülkelerde elde etmesi oldukça kolay olan iPhone için feda edilebilecek şeyler, ülkeden ülkeye oldukça değişiyor. Yeni gelen bir habere göre Çinli bir genç kızın bekaretini bir iPhone 4 karşılığında satılığa çıkardığı ortaya çıktı.

The Korean Herald'da diğer Çin haber kaynaklarından temel alınan habere göre Guangdong bölgesinde yaşayan bir genç kız, Twitter'ın Çin karşılığı olan Weibo adlı web sitesinde iPhone 4'ü eline almanın büyük bir rüyası olduğunu paylaştı. Ancak kızın babasının bu rüyanın gerçekleşmesine engel olduğu anlaşılıyor. Genç kız şimdi ise kendisine bir iPhone 4 alacak kişiye bakireliğini sunuyor. "Bakireliğin bir ürün karşılığı verilmesinin" kötü olduğuna inanan kaynağa göre bu haber üzerine çok büyük tepki çekti.

Aslında bu kız, bir Apple ürünü için bu tür bir yola başvuran ilk kişi değil. Birkaç hafta önce 17 yaşındaki bir Çinli erkek çocuk da iPad 2 için 3.400 dolar karşılığında böbreğini satmıştı.

[color=white]http://www.chip.com.tr[/color]
______________


Mesaj29.06.2011, 23:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayıp yaw nedir nedir bi telefon.benim hiç telefonum yok.böle şelere ne gerek var.çalışsınlar adam gibi alsınlar telefonlarını.
______________
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu