Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2011, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://emmagrabel.tk/Dergi/index.html

Gelecek sayıyı bu şekilde yapabiliriz belki hem daha estetik olur Smile
tesadüfen rastladım ama nasıl yapılır bilmiyorum Smile
Mesaj02.07.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten öyle

En son pc-safe tarafından 14.09.2016 15:42:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.07.2011, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu projeyi yapmak için çok uğraşmıştım bayada destekleyen olmuştu fakat bir türlü gerçekleştirememiştim kendı sıtemın dergisini yapmakla yetinmiştim.Tebrikler çocuklar..
Mesaj02.07.2011, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
Bu projeyi yapmak için çok uğraşmıştım bayada destekleyen olmuştu fakat bir türlü gerçekleştirememiştim kendı sıtemın dergisini yapmakla yetinmiştim.Tebrikler çocuklar..

Teşekkürler =)
Mesaj02.07.2011, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle dergi için uğraşan herkesin emeğine sağlık

Dergiye gelince,uzantısını word yaparsan daha güzel olur.Ben açmak için program yükledim.Yazılar biraz küçük duruyor sanırım Confused

Ama sonuçta bu dergi ilk defa çıktı.1.ve 10.dergi arasında çok fark olacağına inanıyorum.Dergi de emeği geçen herkese Teşekkürler Wink
Mesaj02.07.2011, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Dergide emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler, çok güzel bir çalışma olmuş, başlangıç için mükemmel denilebilir, sonuçta bu ekip yıllardır dergi çıkartmıyor ve verdikleri sözü tutup kısa sürede güzel bir şey çıkardılar. Ellerinize sağlık.

Okuyucuların bu yorumlarını bir dahaki sayılarda değerlendirip, hep bir sonraki dergide kusursuzluğu düşünerek yükseleceksiniz inşAllah arkadaşlar. Başarılarınızın devamını dilerim.

Arkadaşımız bahsetmiş, benim röportajda bir Ahmet abi olayı var ama olsun. Very Happy

Herkese kolay gelsin.

Cool
Mesaj02.07.2011, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif yazmış:
Derginin içinde bedava sitem'le ilgili hiç bişi göremedim.

Yok metin abiyle röportaj, yok istanbulda genç kalmak yok website bilmem nesi...
bi js ile htmlyi koydunuz sandım onlar da anlatımını yapmışsınız.

Bedava sitem'le alakalı hiç birşey göremedim. Kitleyi değiştirin. Aylık internet dergisi felan yapın mesela.

Grafiğini yapmışsınız emek vermişsiniz ona diyecek birşey yokda en azından içerikleri biraz daha trgg'ye uyarlayın. Rolling Eyes
Ama haydar'ın bedava sitem sevgisi yazısına denecek birşey yok. orayı güzel yapmışsınız.

Eyvallah.
Mesaj02.07.2011, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrim-fan yazmış:
Öncelikle dergi için uğraşan herkesin emeğine sağlık

Dergiye gelince,uzantısını word yaparsan daha güzel olur.Ben açmak için program yükledim.Yazılar biraz küçük duruyor sanırım Confused

Ama sonuçta bu dergi ilk defa çıktı.1.ve 10.dergi arasında çok fark olacağına inanıyorum.Dergi de emeği geçen herkese Teşekkürler Wink

Bu çalışmayı word'e ekleyip oradan formatını pdf yaptık.. İndirmek yerine söyleseydiniz eklerdim =) Uğraşmazdınız... Ayrıca Çok teşekkürler... Elimizden geldiğince iyi bir dergi yapmaya çalıştık... Doğru söz ... 1 Dergi ile 10. Dergi arasında dağlar kadar fark olacaktır...

devrim-fan yazmış:
Dergide emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler, çok güzel bir çalışma olmuş, başlangıç için mükemmel denilebilir, sonuçta bu ekip yıllardır dergi çıkartmıyor ve verdikleri sözü tutup kısa sürede güzel bir şey çıkardılar. Ellerinize sağlık.

Okuyucuların bu yorumlarını bir dahaki sayılarda değerlendirip, hep bir sonraki dergide kusursuzluğu düşünerek yükseleceksiniz inşAllah arkadaşlar. Başarılarınızın devamını dilerim.

Arkadaşımız bahsetmiş, benim röportajda bir Ahmet abi olayı var ama olsun. Very Happy

Herkese kolay gelsin.

Cool

Öncelikle değerli yorumunuz, bizi kırmayıp röportajı yapmanız ve destekleriniz için sonsuz teşekkür ederim... Sizin röportaj bir an kayboldu elimden.. Röportaj elimde olmayınca baya aksadı dergi... Sonrada tam başka biri için her şeyi ayarladım ki sizin röportaj elime ulaştı ve acelece davranarak ekledim... işte o sırada gerçekleşen bir hata.. Cidden üzgünüm.. Confused Bir daha böyle bir şey olmayacaktır... Elimden geldiğince dikkat edeceğim... Neutral
Mesaj03.07.2011, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Olur öyle şeyler problem değil, çoğu insan sanki profesyonelmişsiniz gibi yargılarlar, daha iyisini yapabilecek varsa yapsın onun kini okuyalım, onun kinide değerlendirelim. Başarılar. Kolay gelsin. Cool
Mesaj03.07.2011, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava-Sitem Dergi [ Sayı : 1 ]

bs-blog yazmış:
Ve işte nihayet bitti... Dün gece sabahlamak zorunda kaldım ama olsun... =) Ayrıca bugün aslına saat 17.00'da yayınlayacaktık ama bazı küçük sorunlar nedeniyle bu saate kaldı... Kısa bir açıklama ve görüşümü belirtmek isterim...

Öncelikle bu dergi yapımında beni en çok üzen olay röportaj oldu.. Elimde yoktu (silinmiş) Bu nedenle 2 sayfa ayırmıştım röportaj için dergide... Ama maalesef 2 sayfaya sığmadı.. 3 sayfaya çıkartsam diğer tüm sayfalar bozulacaktı.. Bende bu nedenle 10 soru çıkarmak zorunda kaldım.. Gerçekten çok üzgünüm... =( Özür dilerim Metin Abi.. :/

Ayrıca dergiyi genel olarak değerlendirirsem grafikleriyle uğraşacak zamanım olmadı... Bana göre önemli olan içerik... Tabii grafiklerde önemli... Bir dahaki sayıda buna dikkat edeceğim...

Bunları geçtiğimizde cidden oldukça kaliteli yazılarımız var... 35 sayfalık dergimizde sadece 2 adet alıntı yazı var.. Program tanıtımlarından tutun genel hayata kadar olan tüm anlatımlar ve yazılar ekibimize ait...

Ekibimiz demişken... İşte Ekibimiz ( Kesinlikle Web Siteleri Yayınlanmayacaktır... ) ;

Arrow Mert
Arrow Mert Şahin
Arrow Yusuf Berki Yazıcıoğlu
Arrow Haydar Samur
Arrow Batuhan İnanmış
Arrow Nihat Doğrul
Arrow Hüseyin Başoğul
Arrow Ertuğ Tetik
Arrow Naim

Neyse çok fazla uzattım yine.. =) İşte derginin kapak sayfası...

Derginin içerik kısımları beyaz renktedir... [ İlk dergi olduğu için zaman kısıtlıydı... Grafikler kötü oldu.. Kusura bakmayın.. :/ ]

İŞTE İNDİRME LİNKİ
( Şimdilik tek link var.. Bu linkte şuan bir sorun gözükmemekte... Ayrıca boyutu : 17,8 MB )

Dosyayı Hotfile'ye yükledik...

İşte Link : http://hotfile.com/dl/122796645/ad944d1/Bedava-Sitem_Dergi.zip.html

( Upload Mert'e aittir.. Bir sorun olursa mesaj atabilirsiniz... )

emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler, ben bir süre sonra dergi kurma hevesiniz geçebilir, herkez yaz geldi dağılır vsdiye düşünürken beni ve benim gibi düşünen ön yargılı kişileri mahçup ettiniz. şahsım adına söyleyebilirimki sizlerle gururda duydum. az önce dergiyi indirdim, şu an okuyorum başındayım.
Nihat Doğrul arkadaşımızın yazmış olduğu makaleleri inceliyor ve aynen uyguluyorum, web site yapımında az buçuk şeyler bilsemde pc konusunda zayıftım, sayesinde pc min performansını artıdım. okumaya devam, emeği geçen herkeze teşekkürler, okudukça düşüncelerimi burda paylaşacağım. iyi varsınız arkadaşlar. bs sizlerle gurur duymalı Wink
Mesaj03.07.2011, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu işin fikir babası antispamteamdır. Onun hakkını yemeyelim.
Eski ekibin yakında toplanması müjdesini size vereyim iyi forumlar. Wink
Mesaj03.07.2011, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava-Sitem Dergi [ Sayı : 1 ]

gerçekten öyle

En son pc-safe tarafından 14.09.2016 15:43:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.07.2011, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapan Herkese Başarılar Diliyorum.İnceleme Fırsatım Olmadı fakat EMinim Çok güzeldir...Bende Ekibe Girmek İsterdm Aslında...
Arrow Yaris-merkezi Arrow Maxyweb Arrow tr-grkn Arrow 55-toplist
Mesaj03.07.2011, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

İndireceğim birazdan deniyeceğim. Very Happy
Mesaj03.07.2011, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-grkn yazmış:
Yapan Herkese Başarılar Diliyorum.İnceleme Fırsatım Olmadı fakat EMinim Çok güzeldir...Bende Ekibe Girmek İsterdm Aslında...
Arrow Yaris-merkezi Arrow Maxyweb Arrow tr-grkn Arrow 55-toplist

Dergiyi İndirdim Ve İnceledim...
Sanırım Heyecandandır;
20.sayfada Metin ABi İle röportaj.Çok eskilerden biri Namıderğer Metin ABi....
Metin ABi Diyor Fakat sonra:Ahmet ABimiz gerçekten de AÇtığı Sitede.... Diye devam ediyor.
Önceki mesajları göster: