Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2011, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADASLAR ARKPLAN EKLEME MENU DEGISTIRME

S.A ARKADASLAR BEN TASARIM AYARLARINDAN BU BEDAVASITEM VERDIGI HARICINDE BASKA BIR ARKA PLAN EKLIYEMIYOM BI YARDIMCI OLUSANIZ??

BİDE MENUYU RENKI FALAN YAPMAK ISTIYORUM..

BİDE MESALA SITE ACILINCA YUKARI SAYAC FALAN KOYMAK ISTIYORUM YENI SAYFA ACMADAN O NASIL OLCAK ?

www.spartakeper.tr.gg Sitem ne olur yardımcı olun... iyi günler
Mesaj05.07.2011, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ARKADASLAR ARKPLAN EKLEME MENU DEGISTIRME

spartakeper yazmış:
S.A ARKADASLAR BEN TASARIM AYARLARINDAN BU BEDAVASITEM VERDIGI HARICINDE BASKA BIR ARKA PLAN EKLIYEMIYOM BI YARDIMCI OLUSANIZ??

BİDE MENUYU RENKI FALAN YAPMAK ISTIYORUM..

BİDE MESALA SITE ACILINCA YUKARI SAYAC FALAN KOYMAK ISTIYORUM YENI SAYFA ACMADAN O NASIL OLCAK ?

www.spartakeper.tr.gg Sitem ne olur yardımcı olun... iyi günler

Arrow Arkaplanı değiştirmek ile ilgili bir fikrim yok ama hazır bir kod kullanırsan veya kendin yaparsan ice blue, css gibi koddaki gerekli yerleri düzenleyerek beğendiğin arka planın url sini koyarak değiştirebilirsin...

Arrow Biraz araştırma yaparsan flash menuler hazır menuler menu yapımı forumda görürsün...

Arrow Bedava sitem ekstralarından forum imzasını aktif et trend ve istatistlik şıkkını işaretle verilen kodu web sitende tasarım altına yapıştır...
Mesaj06.07.2011, 06:54 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKA PLAN EKLEME KENDI EKSTARIMI VE EKLEME VB.

arkadaslar arka plan ekleme kendıme ait özel menü yapmak ekstraları degıstırmek hakkında yardımcı olursanız sevınırım.

LINK ATIN RESIMLI ANLATIMLARI ÖYLE DAHA KOLAY OLUYOR..
Mesaj06.07.2011, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ARKA PLAN EKLEME KENDI EKSTARIMI VE EKLEME VB.

spartakeper yazmış:
arkadaslar arka plan ekleme kendıme ait özel menü yapmak ekstraları degıstırmek hakkında yardımcı olursanız sevınırım.

LINK ATIN RESIMLI ANLATIMLARI ÖYLE DAHA KOLAY OLUYOR..

Forumda css html kodlar yardım bölümlerinde sabit başlıklara falan bakarsan bulursun kardeş...
Önceki mesajları göster: