Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj12.07.2011, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Güncel Döviz Kurları

Site Adresi:www.guncelkurlar.com

Kuruluşu Tarihi:2001

İçerik:

Tanıtımı:


Bir ülkenin kaderini dövizlerin iniş ve çıkışları belirler. Hatırlarsak 1998 yıllarında yaşanan ani döviz artışları sebebiyle ülkemiz büyük bir ekonomik kriz içerisine girmişti. Uzun yıllar boyunca bu ekonomik krizin etkilierini üzerimizden atamamıştık.

Sitemizde dövizin yükselmesine sebep olan etkenler madde madde sıralanmıştır. Uzman editörlerimiz uzun yıllardan beri döviz analizleri yaparak dövizin iniş ve çıkışlarını çok iyi analiz etmişlerdir. Sizde bu gözlem ve müşahedelerden faydalanarak dövizin iniş ve çıkış zamanlarını kestirebilirsiniz. Böylelikle daha akıllı yatırımlar yaparak elinizdeki sermayenizi 2'ye hatta 10'a katlıyabilirsiniz

Ayrıca sitemizde güncel olarak türkiye ekonomisi takip edilmektedir. Sizler için önemli gördüğümüz haberleri paylaşmaktayız.

döviz kurlarını güncel olarak takip etmeniz için güvenilir kaynakları seçtik.döviz kurunu veren bazı yerlerdeki rakamlar güncel olmadığı için yanılma payınız yüksek olabilir.döviz kurlarını doğru olarak anlık takip etmek için guncelkurlar.com adresini ziyaret edin.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu