Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.07.2011, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle böyle bir şey varmı bilmiyorum ama tk uzantılı var. Emeklerinize neden yazık oluyor onu da anlamış değilim arkadaş alan adı verecek ben öyle anladım dursun siteniz tr.gg ler de yönlendirilebiliyor.
Mesaj16.07.2011, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Öncelikle böyle bir şey varmı bilmiyorum ama tk uzantılı var. Emeklerinize neden yazık oluyor onu da anlamış değilim arkadaş alan adı verecek ben öyle anladım dursun siteniz tr.gg ler de yönlendirilebiliyor.
Hayır arkadaş anlatımı falan yaptı. Daha denemedim ama onun domain ve hostingi farklı 250 MB alandı yanlış hatırkamıyorsam
Mesaj16.07.2011, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 Gün Gecmeden FTP Bilgilerini Giremessiniz.!
Mesaj16.07.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

mekanikoyun yazmış:
Dediği galiba 'blogspot.com' uzantısı gibidir.Çünkü hiç bir Firma ".com" uzantısını Bedavaya vermez.veremez.Öyle birşey olsaydı site sahiplerinin hiç biri host için aydalık olarak para ödemezdi .

hiçbir site sahibi .com uzantısı için AYLIK para ödemez Wink

alan adını ucuzdan alırsınız 12-18 tl..

gider birde host alırsınız olur biter diye düşünenler var öyle kolay değil o işler..

hosting'in içinde tasarım + içerik atacağınız dizinlerinizide oluşturmanız gerekiyor.

kısaca profesyonel bir yardım almadan böyle saçma sapan işlere kalkışmayın ve bu genel problemler başlığındada lütfen yardım konusu dışındaki konuları açmayın..

Konunun genel problemler başlığı ile ilgisi bulunmadığından ve saçma olduğundan dolayı lütfen :
+KONU KİLİT

iyi forumlar Wink
Mesaj16.07.2011, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle birşey varsa senin burda ne işin var Mr. Green