Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2011, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Canlı Borsa Takip ve Ekonomi Haberleri Sitesi

Site Adresi : Borsa, Finans, Ekonomi Haberleri, Hisse Senetleri - Ekonometre.net , ekonometre.net | canlı borsa izle, borsa takip ekranı, imkb canlı, canlı borsa ekranı, canlı borsa izle, anlık borsa, canlı borsa, imkb hisse senetleri
Site Açılış Tarihi : Ocak 2011

Site tanıtımı :

Kimi kendini borsanın hamalı, kimi piyasa yapıcısı, kimi de şanslısı olarak görüyor. Onlar her zaman borsadaydılar. Borsaya bir kere bulaştınız mı bir daha kurtulamazsınız. [URL="http://www.ekonometre.net"]Borsa[/URL] virüs gibidir diyorlar. İşte bu virüs size de bulaşmışsa borsayı anlık takip etmeniz ve al-sat kararını anlık uygulamanız gerekebilir. Aşağıda sizler için, borsa takibinde kullanılabilecek çeşitli yolları sıralamaya çalıştık. [URL="http://www.ekonometre.net/"]ekonomi haberleri[/URL]

[URL="http://borsa.ekonometre.net/"]Canlı Borsa[/URL]

1) Günümüzde yatırımcıların büyük bir bölümü borsayı internet üzerinden online olarak takip ediyorlar. Çok sayıda internet sitesi bu imkanı ücretsiz olarak sunuyor. Hatta sitelere ücretsiz üye olup, sadece portföyünüzdeki siteleri takip etme imkanınız dahi bulunuyor.

2) Online bankacılığın gelişmesi ile artık bankalar, müşterilerine yatırım hesaplarını, online olarak takip etme ve yönetebilme imkanlarını tanıdılar. Bir banka müşterisi online işlemler için gerekli belgeleri imzaladıktan sonra internet üzerinden mevduat işlemlerini kolaylıkla yapabilir. Anlık alım-satımı dahil.

3) Aracı kurumların yada online bankacılık sisteminin sizlere sunmuş olduğu çeşitli programları bilgisayarınıza indirerek, internet bağlantısı olan her yerden takip edebilirsiniz.

4) Aracı kurumlardan birinde hesap açtırarak, broker ile telefon aracılığı ile görüşüp çeşitli borsa verilerini anlık olarak edinebilir, emir girişi yapabilirsiniz.

5) Cep bilgisayarları ve cep telefonlarının, yeni nesil teknolojilerle buluşmasından sonra gerek online bankacılık gerekse finansal veriler artık bu cihazlar ile kolayca ulaşılabilir durumda.

6) Teknolojinin gerisinde kalmış olasada, Tele-Text yani TV üzerinden veri akışı ile borsayı takip edenlerin sayısı hiçte azımsanamayacak büyüklükte.

[URL="http://borsa.ekonometre.net/"]Anlık borsa takibi [/URL]yapmak isteyen yatırımcılar üstte sıraladığımız ücretsiz, sistemimizi kullanarak seans saatleri içinde veri akışını sorunsuz olarak izleyebilir en çok takip ettiğiniz hisseleri [URL="http://borsa.ekonometre.net/"]borsa takip [/URL]listenize ekleyerek her girdiğinizde uzun uğraşlar sonucu hisse aramak zorunda kalmazsınız.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu