Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2011, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu: istediğm kelimelerden haber sitelerindeki gibi reklam çıksın

http://www.adhood.com/advertisers/wizard.php?adtype=7 adresindeki WinWords reklam modeline benzer bir şeyi yapmak istiyorum ona özel bir kod var mı. haber sitelerinde olur ya ondan işte.
Mesaj26.07.2011, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlayamadım net açıklar mısınız?
Mesaj27.07.2011, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bunda anlayamayacak ne var ya. ben sadece şunu istiyorum. diyelik anne baba teyze yenge kelimelerini seçtim. bu kelimelerle ilgili yazılarımda o kelimenin üzerine gelndiğinde reklam çıksın. şimdi anlayabildiniz mi???????
Mesaj28.07.2011, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfalarınızdaki kelimelerden başka sayfalarınıza link vermek istiyorsunuz sanırım.Ben de bu konuda birtakım araştırmalar yapmıştım. Forumda başlık açtım. Ama herkes böyle bir kod bilmediğini söylüyor. Bir tr.gg sitesinde rastlasak daha iyi olacak ama o da yok. Benim düşüncem böyle bir kodun tr.gg için üretilmediği ama java-script ile yazılabileceği yönünde.
Mesaj28.07.2011, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim adam sana orada yardımcı olmaya çalışıyor. Anlayamamış. Sen adama bağırıyorsun, ters cevap veriyorsun. Eğer bu şekilde davranacaksan yardım falan isteme.
Mesaj28.07.2011, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş şunu istio.hani mynette bir kelimenin üzerine gelince küçük bir kutuda reklam çikiyoya ondan istio Smile