Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2011, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme menü ekleyemiyorum

merhaba arkadaşlar ben tasarım çizmeye yeni başladım. ve bilmedigim çok fazla şey var en kötüsüde tasarımıma menü koyamıyorum bu tasarım benim :

www.tasarimimcss.tr.gg

orada yaptıgım gibi menü linksiz lütfen bana burda anlatıyor v.s. diye link vermeyin çünkü bakmadıgım site kalmadı . ben onların anlattıgından anlamıyorum.

sitelerden indirdim yinede yapamadım
bana yardım edermisiniz ??
Mesaj04.08.2011, 04:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim sen bana o tasarımın kodunu ver ben bi bakayım belki hallederim.sitemin iletişim bölümüne kodu yaz gönder.halletmeye çalışırım
Mesaj04.08.2011, 04:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kardeşim az önce sitenin kaynağını görüntüleyip bi baktım da senin tasarımın bi resim.o menüye link koyulamaz.sana tavsiyem hazır tasarım kullan.
Mesaj04.08.2011, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle ben sana hazır menü bulabileceğin bir site vereyim

http://www.dynamicdrive.com/style/csslibrary/category/C2/

bu sitede örneğin

http://www.dynamicdrive.com/style/csslibrary/item/urban_grey_side_menu/

bu menüye girdiğinizde 2 kod geliyor Html ve Css burdaki html kodunu tasarım kodlarında "Buraya menü eklenecek" bölümüne ekleyin Css kodunuda css bölümünün en sonuna ekleyiniz

Bukadar basit

İyi günler

http://www.facebook.com/Y.Berki
Mesaj04.08.2011, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani bunu bedava sitemdemi eklicem yoksa dreamweawerde felanmı
Mesaj04.08.2011, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben tasarımı çizdim ama kodlarkenmi o menü kodlarını yapıştırıcam ? acil
Mesaj04.08.2011, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak önce tasarımı photoshopta çizip 3 parçaya bölersin.Daha sonra dreamweaverde kodlarsın ve tasarım altı üstü diye ayırıp sitene eklersin.

not: tasarım çizerken menü eklenmez.o alan boş bırakılır menü sonradan o alana eklenir.
Mesaj04.08.2011, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

amabenim sorunum menü eklemek
Mesaj18.08.2016, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu: tesarımı eklemek

ben ps ile bi tasarım yaptım ama onu bedava sitem e nasıl eklicem onu bilmiyorum
Mesaj18.08.2016, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tesarımı eklemek

mehatasarim yazmış:
ben ps ile bi tasarım yaptım ama onu bedava sitem e nasıl eklicem onu bilmiyorum

tasarım > temel tasarım > ve en alta css desing yaziyor uraya tıklayıp kaydet diyorsun sonra temelin üste tasarım ayarları var oraya tıkliyorsun ve en alta GELİŞMİŞ AYARLARI GÖSTER yaziyor oraya tıklatıktan sonra orda ayarlarını yapabilirsiniz
Mesaj18.08.2016, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tesarımı eklemek

ArabeskRapin2 yazmış:
mehatasarim yazmış:

tasarım > temel tasarım > ve en alta css desing yaziyor uraya tıklayıp kaydet diyorsun sonra temelin üste tasarım ayarları var oraya tıkliyorsun ve en alta GELİŞMİŞ AYARLARI GÖSTER yaziyor oraya tıklatıktan sonra orda ayarlarını yapabilirsiniz

evet denedim ama oraya kod yazmam gerekiyo sanırım yazıyorum olmuyo
notepad dan kopyalıyorum
Önceki mesajları göster: