Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2011, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu: BS de En Cok Güldügünüz Sey Nedir?

Baslikta Anlasildigi gibi en cok güldügünüz sey nedir ?

Ilk paylasimi ben yapayim:

http://b1108.hizliresim.com/11/8/5/5398.jpg

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Mesaj05.08.2011, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modların En İyi Çözümün Ban Olduğuna İnanması Beni En Çok Güldüren Şeydir.Hatta Buna Gülerim Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj05.08.2011, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha önce böyle bir başlık açılmıştı ve kilitlenmişti tekrardan açmanın bir anlamı yok ve gene kilitlenecektirde

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj05.08.2011, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

mikrovizyon yazmış:
Modların En İyi Çözümün Ban Olduğuna İnanması Beni En Çok Güldüren Şeydir.Hatta Buna Gülerim Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Dostum şöyle anlatıyım.Eğer bir kişi ban yemişse haksız yere yemez ve en iyi çözüm tabikide ban değildir.İlk olarak uyarılır,uyarıya dikkat edilmezse banlanılır.Ban süresi bittikten sonrada hala devam ederse sitesi silinir.

pchakkindabildikleriniz yazmış:
daha önce böyle bir başlık açılmıştı ve kilitlenmişti tekrardan açmanın bir anlamı yok ve gene kilitlenecektirde

Forumun canlılığı adına bu başlık kilitlenmeyecektir.Açıkcası bende neler yazılacağını merak ediyorum.. Laughing

En son odev-arsivleri tarafından 05.08.2011 11:15:23 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj05.08.2011, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
mikrovizyon yazmış:

Dostum şöyle anlatıyım.Eğer bir kişi ban yemişse haksız yere yemez ve en iyi çözüm tabikide ban değildir.İlk olarak uyarılır,uyarıya dikkat edilmezse banlanılır.Ban süresi bittikten sonrada hala devam ederse sitesi silinir.

Forumun canlılığı adına bu başlık kilitlenmeyecektir.Açıkcası bende neler yazılacağını merak ediyorum.. Laughing

benim sitem uyarılmadan silindi peki bu neden? bana ö.m den ulaşır mısınız
Mesaj05.08.2011, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

en çok güldüğüm şey bedava sitem reklam paketinin 60 lira olmasıdır.

.com daha ucuz Mr. Green Laughing
Mesaj05.08.2011, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
en çok güldüğüm şey bedava sitem reklam paketinin 60 lira olmasıdır.

.com daha ucuz Mr. Green Laughing

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mesaj05.08.2011, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitelerin Formunda açık olan kişilerin sadece birini gösteriyor Very Happy

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj05.08.2011, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfaylarımızı değiştir bölümünde yıllardır "editörü gelişitiriyoruz" yazısının olması Very Happy
Mesaj05.08.2011, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

grapiker yazmış:
sayfaylarımızı değiştir bölümünde yıllardır "editörü gelişitiriyoruz" yazısının olması Very Happy

Dogru valla Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mesaj05.08.2011, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

grapiker yazmış:

haha evet Very Happy
Mesaj05.08.2011, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

grapiker yazmış:

ben niye göremedim? Neutral

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj05.08.2011, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
mikrovizyon yazmış:

Ben hiç uyarılmadan ban yemiştim Neutral
Mesaj05.08.2011, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı ile soru soran arkadaşlara gerekli cevaplar verilmiştir.. Wink
Mesaj05.08.2011, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumda kasıntı takılan adamlar var Very Happy onlar beni çok güldürüyor