Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2012, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Arkadaşlar.
Grafik konusunda kendinizi geliştirin.

Çalışmalar çok acemiyce olmuş, Bu grafiker seçimlerini moderatorler bu grafikerliğe adım atanları seçerler.
Fakat bunlar gerçekten basit ve sade olmuş, Yinede gösterdiğiniz ve verdiğiniz emeğe teşekkür ederim.

Söylemis olduklarım yanlıs anlaşılmasın lütfen.
Ben doğruları söyliyorum ya, Şaşırmadım bu tür çalışmaların sergilendiğine ama aday olurken koyduğunuz çalışmalar gibi bir çalışma bekler herkes.

Sizlere bir tavsiyede bulunmak isterim.
Kendinizi geliştirmek isterseniz, Kendinize bir tarz yaratın ve tarzınıza göre bir şeyler yapın.

Amacım banner istemek değil, Yeni arkadaşların ne kadar iyi olduğunu görmekti.
İyi forumlar ve başarılar dilerim.

Abicim ben grafiker değilim.Online-Games1 moduma birşey sormuştum.Yardım etmek istiyorum acaba grafiker olabilirmiyim diye..1 Hafta deneme grafiker olucaksın dedi.Bende öyle takılıyorum.Ama konuyu unuttu.Zaten yapıcağı falan yokmuş.Ben öyle can sıkıntısından takıldım.Ama beni şaşırtan şey grafikerlerden sadece birkaç tanesi ortalıkta..Diğerleri nerde?
Mesaj02.09.2012, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

by-gurgen yazmış:
aktif-dost yazmış:
Arkadaşlar.

Çalışmalar çok acemiyce olmuş, Bu grafiker seçimlerini moderatorler bu grafikerliğe adım atanları seçerler.
Fakat bunlar gerçekten basit ve sade olmuş, Yinede gösterdiğiniz ve verdiğiniz emeğe teşekkür ederim.

Ben doğruları söyliyorum ya, Şaşırmadım bu tür çalışmaların sergilendiğine ama aday olurken koyduğunuz çalışmalar gibi bir çalışma bekler herkes.

Kendinizi geliştirmek isterseniz, Kendinize bir tarz yaratın ve tarzınıza göre bir şeyler yapın.

Abicim ben grafiker değilim.Online-Games1 moduma birşey sormuştum.Yardım etmek istiyorum acaba grafiker olabilirmiyim diye..1 Hafta deneme grafiker olucaksın dedi.Bende öyle takılıyorum.Ama konuyu unuttu.Zaten yapıcağı falan yokmuş.Ben öyle can sıkıntısından takıldım.Ama beni şaşırtan şey grafikerlerden sadece birkaç tanesi ortalıkta..Diğerleri nerde?
Dostum senin grafikerliğini ben mi kovalayacağım Smile Bu işi istiyorsan gerçekten , ne oldu modum , ne yaptın benim işi diye gelir bir sorarsın. Ben tabi unuturum.. Forumda tek değilsin ya Smile Sen kovalayacaksın bu tarz işleri... Ben senin peşinden gelmeyeceğim... Zaten sonradan grafikerlik için denemeye alınmışsın , yani kendi insiyatifimi kullanmışım , ekip arkadaşlarıma sormadan , kendilerinin bana karşı güveninden emin olduğum için sana tolerans gösterdim ve tek başıma seni grafiker olarak atadım.. Ancak sen bu işin peşinden gitmediğin gibi üstüne üslük birde burda online-games1 unuttu beni diyorsun Smile
Mesaj02.09.2012, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana bulaşmayacağım, Buradan ayrılma sebebimde senin yüzündendi.
Mesaj02.09.2012, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Sana söylemiyorum zaten olum.. Hem böyle ayrılma olmaz , daha adam gibi ayrılmıyosun.. Ayrıldım diyosun sonra gelmiş ayrıldığın foruma senin yüzünden ayrıldım diyosun Very Happy Hey Allahım ya Very Happy Ne adamlar var.
Mesaj02.09.2012, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modum sorsak,mesaj atsak "Çok sıkıyoruz" diye ilgilenmiyorsunuz,söyleniyorsunuz.Hiç mesaj atmıyoruz "Takip etmiyoruz" diye işin arkasını getirmiyorsunuz.Kalıyor.Anlıyoruz modluk kolay değil hem sitenle,hemde birsürü forum,birsürü konu,birsürü kullanıcıyla uğraşmak zorundasınız.
Mesaj02.09.2012, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
aktif-dost yazmış:
Sana söylemiyorum zaten olum.. Hem böyle ayrılma olmaz , daha adam gibi ayrılmıyosun.. Ayrıldım diyosun sonra gelmiş ayrıldığın foruma senin yüzünden ayrıldım diyosun Very Happy Hey Allahım ya Very Happy Ne adamlar var.

Grafikerlikten ayrılma sebebimde senin yüzünden diyecektim.
Ayrıldım .org sitemin reklamını yapıyorum sitem üzerinden böyle bir teknik forumda çok üye olduğuna göre ziyaretçimde iyi olduğuna göre gelenler olabilir diye düşünüyorum.

Normalde moderatorler bu tür tartışmalara girmez.
Yinede hatırlatmak istedim.

Tabi sana ne yapıcağını söylicek olan ben değilim, Bu haddim deil.
Mesaj02.09.2012, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tartışmalarınızı Özel'den Yapın
Burası Yeri Degil.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.

En son ciz-dizayn tarafından 02.09.2012 17:23:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.09.2012, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

by-gurgen yazmış:
Modum sorsak,mesaj atsak "Çok sıkıyoruz" diye ilgilenmiyorsunuz,söyleniyorsunuz.Hiç mesaj atmıyoruz "Takip etmiyoruz" diye işin arkasını getirmiyorsunuz.Kalıyor.Anlıyoruz modluk kolay değil hem sitenle,hemde birsürü forum,birsürü konu,birsürü kullanıcıyla uğraşmak zorundasınız.
Moderatörleri tanıyalım başlığında belirtmiştim.. Özel mesajlara cevap vermeme gibi bir huyum yok. Bu benim görevim , ve sizin sıkıntılarınız ile ilgilenmek zorundayım dostum Smile Aykut senin hakkında konuşmuyorum bile..
Mesaj02.09.2012, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Arkadaşlar.

Kardeş tamam amacın bizi kötülemek değil ancak benimde söyleyecek bir çift lafım var.

Çalışmalar çok acemice olmuş diyorsunuz. Zaten kimse bu işin eğitimini alıp profesyönelce yapmıyor ki. Burda 3-5 grafiker arkadaş toplanmışız bildiğimiz birkaç şeyle, birazda yardımseverlikle insanlara yardım etmeye çalışıyoruz.

Ayrıca bu işi zorlada yapmıyoruz. Dikkat ederseniz avatarımızda "Gönüllü Yardımsever" yazıyor. Yani bu işi gönüllü bir şekilde, içimizden geldiği için yapıyoruz. Ayrıca grafiker olmak için bu işi profesyönel bir şekilde yapmak değil istekleri "yardımseverlikle" karşılayabilmek önemlidir.

Yinede eleştirileriniz için teşekkür ederim. Eleştirilere her zaman önem veririm. Bundan sonrası için kendimi geliştirmek için çabalayacağım.

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj03.09.2012, 05:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir , bilmeyen ise eleştirir bunu unutmayın Smile
Mesaj18.03.2013, 23:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Grafikerler buraya..!
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj18.03.2013, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Grafikerler buraya..!

Burdayım modum. Noldu?

Mesaj19.03.2013, 00:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Grafikerler buraya..!

Geldim hocam Smile
Önceki mesajları göster: