Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2011, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Oyun Tanıtımları Platformu

Site Adresi: oyuntanitimlari.org/
Kuruluşu: Ağustos 2011
İçerik: oyun tanıtımları
Tanıtımı:

Bu yazımızda sizlere yeni açılan bir sitenin tanıtımını yapacağız sitemizin adı oyuntanıtımları adresi .
Sitede farklı kategorilerde, araba oyunları, silah oyunları, dövüş oyunları, vb. bir çok kategoride flaş oyun sitelerinde yer alan en güzel oyunların tanıtımları yapılıyor. Çocukların en çok sevdiği silah oyunları kategorisinde en son çıkan oyunların tanıtımları ve linkleri bulunuyor.

Sitenin amacı güzel oyunların tanıtımlarını yapmak ve bu oyunlara ait linkleri izleyicilerle paylaşmak. Siteye dilerseniz silerde oyun tanıtımı ekleyebiliyorsunuz. Birçok flaş oyunun artık eskidiğini yeni nesil flaş oyunların çıktığını görüyoruz bu oyunlar çok yüklü oldukları için de yüklenmeleri baya zaman alıyor. Türkiye’nin internet trafik hızında sorunlar olduğu için genelde bu tip oyunlar oyun sitelerine yüklenmiyor çok fazla trafik harcadıkları için. Yurtdışında serverlarda barınan sitelerde bu tip oyunlara yer veren sitelerin tanıtımlarını oyun tanıtımları sitesinde bulacaksınız.

İnternette çocukların severek oynadığı oyunlar arasında erkek çocuklar genellikle;
drift oyunu veya drift oyunları ve özellikle vurdulu kırdılı savaş filmlerine fazlasıyla özendikleri için [url=http://www.oyuncemberi.com/gercek-silah-oyunlari.html ]silah oyunları[/url]nı çok seviyorlar.

Kız çocuklar ise; giydirme oyunu, giydirme oyunları, çeşitli kedi, köpek, kuş gibi hayvan giydirme oyunlarını severek oynuyorlar.

Diğer birkaç oyun tanıtım ve oyun oynama sitesi adresleri ise: oyunlar1, oyun tanıtımları, silah oyunları oyna, en güzel oyunlar, silah oyunları,tanıtımları, jeep oyunları başlıklı sitelere de girerek bir çok oyunun tanıtım linkine ve oyuna ulaşabilirsiniz.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu