Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2011, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu: KorAny Graphy Hakkında Görüşleriniz

Sitemi tasarım ve içerik bakımından birde forum imzam bakımından değerlendirir misiniz Very Happy dorum imzasını şimdi yaptım güzel mi sizcede onu merka ediyorum

Site içeriği: 10/?
Site tasarımı 10/?
Forum imzasi 10/?

Şeklinde oylarsanız sevinirim.Eksiklerim varsada belirtin giderelim.
Mesaj18.08.2011, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: KorAny Graphy Hakkında Görüşleriniz

korany yazmış:
Sitemi tasarım ve içerik bakımından birde forum imzam bakımından değerlendirir misiniz Very Happy dorum imzasını şimdi yaptım güzel mi sizcede onu merka ediyorum

Site tasarımı 10/?
Forum imzasi 10/?

çok güzel site ama biraz daha içerik lazım içerik 10/7 tasarım 10/8 biraz parlak
Mesaj18.08.2011, 14:41 (UTC)    

tarihbulteni yazmış:
korany yazmış:

Site tasarımı 10/?
Forum imzasi 10/?

çok güzel site ama biraz daha içerik lazım içerik 10/7 tasarım 10/8 biraz parlak

Her geçen gün biraz daha içerik ekliyorum. oylaman için sağol tasarımıda biraz daha parlatmaya çalşırım xD
Mesaj18.08.2011, 14:50 (UTC)    

Site içeriği: 9
Site tasarımı: 9
Forum imzasi: 8

Belli ki tasarımını pürdikkat hazırladın da siteni tanıtırken yazdığın kelimelere niye özen göstermiyorsun? Özellikle; -de'lerin -da'ların yazımına da dikkat etmelisin.

Yazarken özen: 1

Kısaca; siteni beğendim. Defterinde kurallar listesi ve sitende sağ tıklama engeli olmasaymış daha iyi olacakmış. Kuralları pek samimi bulmam. Kurallar insanın doğallığına ket vurur. Sağ tıklama engeli de bana çok 'benmerkezci' gelir. Bunlar benim düşüncelerim.

Çalışmalarında başarılar dilerim.
Mesaj18.08.2011, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir Tasarim calismasi olmus! Ama icerik konusunda daha eksikler var.

Ve birsey merak ediyorum KorAny tam olarak ne demek? Galiba isminin ilk harfleri diyecem ama
Mesaj18.08.2011, 15:16 (UTC)    

timarhaneedebiyati yazmış:

Belli ki tasarımını pürdikkat hazırladın da siteni tanıtırken yazdığın kelimelere niye özen göstermiyorsun? Özellikle; -de'lerin -da'ların yazımına da dikkat etmelisin.

Kısaca; siteni beğendim. Defterinde kurallar listesi ve sitende sağ tıklama engeli olmasaymış daha iyi olacakmış. Kuralları pek samimi bulmam. Kurallar insanın doğallığına ket vurur. Sağ tıklama engeli de bana çok 'benmerkezci' gelir. Bunlar benim düşüncelerim.

Oylamanız için çok teşekkür ederim. Önerilerinizi uyarılarınızı her şeyi fazlasıyla dikkate alacağım ve şimdiden sonra ilk işim onları düzeltmek olacak.

Ayrıca @kapristv Soyadım korumaz onun baş harfleri ve yaşadım şehir olan antalya'nın harflerinden esinlenerek yaptığım kendi lakabımdır.
Mesaj18.08.2011, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Z. defteri konusuna gelince ben o kuralları başka siteden almıştım bakmamışım bile :S Sad Embarassed Embarassed Embarassed Hemen işe koyalayım ben
Mesaj18.08.2011, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Z. defteri kuralları düzeltilmiştir herkesin yorumlarını orayada bekliyorum.
Mesaj18.08.2011, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anasayfanı tasarımla uyumlu bulmadım başarılar
Mesaj18.08.2011, 15:23 (UTC)    

korany yazmış:
timarhaneedebiyati yazmış:

Oylamanız için çok teşekkür ederim. Önerilerinizi uyarılarınızı her şeyi fazlasıyla dikkate alacağım ve şimdiden sonra ilk işim onları düzeltmek olacak.

Rica ederim.

1. Dilimizi kullanırken artık daha fazla özen göstereceğini duymak beni mutlu etti.
2. Büyük bir ziyaretçi kitlesini hedefleyen hiçbir sitede sağ tıklama engeli ve kurallar olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Kolay gelsin.
Mesaj18.08.2011, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısın. Sağ tuş engelini biraz daha sonra kaldırcam sebebi bedava sitemde çok fazla içerik hırsızı var içeriğimize kastediyorlar ve ben sitedeki içeriğin %99 unu kendim yapıp kendim yazıyorum. Hak yememeleri içnin. Ziyaretçileriminde %50 si zaten bedava-sitem den.
Mesaj18.08.2011, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site içeriği: 10/9
Site tasarımı 10/8
Forum imzasi 10/9
başarılar dilerimm...
Mesaj18.08.2011, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:
Site içeriği: 10/9
Site tasarımı 10/8
Forum imzasi 10/9