Forum'da ara:
Ara

KASTAMONUYU NE KADAR TANIYORSUNUZ
ARASTIRMA
  0%
[ 0 ]
TANITIM
  0%
[ 0 ]
HABER
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 0

Yazar Mesaj
Mesaj21.08.2011, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu: KASTAMONU HIKAYELERI

[KASTAMONU HIKAYELERI

SERIFE BACI

CEPHANE YOLUNDA SEHADET

quote][/quote]

GELENEK
GORENEK
KULTUR
EDEBIYAT
SANAT

Tarihten gunumuze . buyuk bir kuiltur. sanat ve edebiyat gecmisi olan turklerin yasadigi cografyada, insani degerlere sahip, dunya ile entegre, tarihi ve tabi guzelliklerini tanitma ve memleketinden uzaklarda gurbette yasayan hemserillerimize kultur koprusu olmak , orta asyadan, anadoluya , balkanlardan , avrupaya uzanan turk kulturunu sanatini en guzel sekilde yasama ve yasatma iradesi ile guc almak ve su fani dunyada dini, milli, manevi dinamiklerimizi ruhumuzun derinliklerinden gelen , insani kamil , olan insanin fitratina uygun terbiye, nezaket, ve kisilik sahibi nesillerin, gunumuzun, dejenere olmus, moda ve gelip gecici hevesleri ile ugrasmayi birakip derin kokleri olan bir medeniyetin ferdi olarak, manevi dunyamizi zenginlestirmek, TURK ISLAM MEFKURESINDE , diplomali, egitimli, branjinda , ihtisas sahibi , ehil ogretmenler, doktorlar, muhendisler: tamircisinden, santkarina kadar , helali harami bilen , allah koirkusu tasiyan helal sut emmis kastamonulu demek , guvenilir, caliskan , dinine ve devletine bagli . anarsiden, terorden uzak bir huzur toplumunda yasamak ulkusunde , baskalarina saygili, baska kulturlere acik, dunyayi kucaklayan , ufku genis .guncel aktualiteyi, haberleri,, yorumlari icine sindirip hur iradesi ile secim yapabilen biat degil , toplumcu, gercekci , muasir medeniyet seviyesinde , kendini yetistirmis, kulturde, sanatta , edbiyatta , mensubu oldugu cemiyette saygin bir yere sahip, ornek insan olmak , helal. i iyiyi , guzeli, hakki hukuku bilen, bireyler olarak toplum icinde yerini almak, anaya babaya saygi, ogretmene , buyuge, hurmet gibi dinimiz islamdan aldigimiuz, milli ve manevi hasletlerimizi gelistirip , cocuklarimiza bu metropollerin, cilginca , fuhs nesriatindan uzak tutup , beyinleri, merhamet, ile sevgi ve saygi ile sicacik bir yuva ve bu toplumun fertleri olarak , kendine yabancilasmadan, kultur emperyalizminin bize deklare ettigi, kriminel , cani, vatan haini . derbeder, nerde orda aksam orda sabah degil. zamanin kiymetini bilen, derli , toplu duzenli , programli, egitim goren genclerden. coluguna cocuguna sahip cikan velilerden eylesin diyerek . bu web sayfam ile nacizane insanlara bir faydam gecti ise bana mutluluk huzur , size allah saglik, afiyet, huzur dilekleri ile web sayfama hos geldinzi der , devaminda web sayfami takip umitleri ile elveda dilerim

HAKKINIZI HELAL EDIN

METINREALIST
Mesaj21.08.2011, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: