Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.12.2011, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
1bsinifiyiz yazmış:
Akşamınız hayırla dolsun.

Abla senin oğlun kaça geçti şimdi? Çalışıyor mu derslerine? Smile

Kerem 2. sınıfta.Dersler geçen seneye göre biraz daha zor.Malum çarpma bölme girdi işin içine.Zorlanmıyor.Maşallah planlı çalışıyor.Zaten siteyi takip ediyorsan Her ayın birincilerinde var ufaklık.Birde ayın 18 inde judo müsabakalarına girecek.Tek sorun benim nete girmeme kızması."Babam pcde, sen laptop da, ben enayimiyim ders çalışaym , kitap oku!" diyor.

Bu arada siz nasılsınız?

M.Aslan
Mesaj08.12.2011, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
1bsinifiyiz yazmış:
Akşamınız hayırla dolsun.

Abla senin oğlun kaça geçti şimdi? Çalışıyor mu derslerine? Smile

Kerem 2. sınıfta.Dersler geçen seneye göre biraz daha zor.Malum çarpma bölme girdi işin içine.Zorlanmıyor.Maşallah planlı çalışıyor.Zaten siteyi takip ediyorsan Her ayın birincilerinde var ufaklık.Birde ayın 18 inde judo müsabakalarına girecek.Tek sorun benim nete girmeme kızması."Babam pcde, sen laptop da, ben enayimiyim ders çalışaym , kitap oku!" diyor.

Bu arada siz nasılsınız?

Bende iyiyim abla! Eeee, haklı çocuk valla. Bende onun yaşlarındayken öyle düşünüyordum ama sistemli olması güzel. Bu düzeni bozmazsa ileride rahat eder. İlkokuldan ortaokula geçtikten sonra tüm her şeyi daha ayrıntılı göreceği için şimdi altyapıyı iyi oluştursun sonra üzerine konuluyor bir şeyler. Smile
Mesaj08.12.2011, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Bizde uğraşıyoruz bakalım,sayısal derslerim iyi fakat sözeli sayısal kadar yapamıyorum Smile

Lise kaç modum? Zaten sayısalcıların sözeli genel olarak iyi değildir ki. Confused Ama zaten onları da geçmek için çalışıyoruz. Sınavda o dersleri görmeyeceğimize göre Smile
Mesaj08.12.2011, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ooo gençlik burada toplanmış haberim yok Smile nasılsınız beyler?
Mesaj08.12.2011, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Bizde uğraşıyoruz bakalım,sayısal derslerim iyi fakat sözeli sayısal kadar yapamıyorum Smile

Lise kaç modum? Zaten sayısalcıların sözeli genel olarak iyi değildir ki. Confused Ama zaten onları da geçmek için çalışıyoruz. Sınavda o dersleri görmeyeceğimize göre Smile

Lise 3'e gidiyorum.1 yıl geç yazılmaktan dolayı Smile
Sayısal bölümdeyim,çoğu kişi sayısal zor söyler bendede tam tersi.. Laughing
Mesaj08.12.2011, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
odev-arsivleri yazmış:

Lise 3'e gidiyorum.1 yıl geç yazılmaktan dolayı Smile
Sayısal bölümdeyim,çoğu kişi sayısal zor söyler bendede tam tersi.. Laughing
Vallahi tebrik ederim hocam.. Sayısal zordur. Keşke sizin gibi olsa benimde. Sayısal daha kolay gelse. Neyse TM 'de iyidir Smile
Mesaj08.12.2011, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar herkese iyi geceler..
Malum yarın okul var biraz erken yatmak iyidir Smile
Mesaj09.12.2011, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese merhaba
Mesaj09.12.2011, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
Herkese merhaba

Günaydın Razz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.12.2011, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
Herkese merhaba

[b]MeRHaBa Very Happy

Günaydıb Bedava-Sitem HaLkı NaSıLsıNıZ =)
[/b]
Mesaj09.12.2011, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sınava 4-5 gün önceden çalışmak ne güzelmiş be Smile
Mesaj09.12.2011, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam Arkadaşlar Nasılsınız.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj09.12.2011, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar

Mesaj09.12.2011, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
Merhabalar

Merhaba..
Mesaj09.12.2011, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
Merhabalar

Merhaba..

Nasılsın Smile

Önceki mesajları göster: