Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2011, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Combou Tea | Kombucha

Combou Tea Nedir ?

Combou Tea yaşayan mikroorganizmaların canlı kültürüdür. İçerisinde; vücuda faydalı metobolikler, mineraller, vitaminler, enzimler, mayalar ve probiyotikler doğal halde bulunur.


Combou Tea'nin Faydaları Nelerdir?

♦ Vücuda zarar veren maddelerin sıvı olarak dışarı atılmasında.(Ürik asit, kolestrol, yağ birikintisi, ilaç kalıntıları, ödem ve diğer zararlı toksin maddeler)
♦ Bağışıklı sistemini güçlendirilip, vücut direncinin arttırılması, vücudun hastalıklardan korunması, ve hastalıklarla mücadele etmesinde .
♦ Enerji artışı sağlayarak, vücut performansının yükseltilmesinde
♦ Kan damarlarının genişlemesi, kan dolaşımının hızlanması, hücrelere bol oksijen taşınması ve metabolizmanın hızlandırılmasında
♦ Kan değerlerinin normalize edilmesi, kan şekerinin sabitlenmesi ve tansiyon düzeninin sağlanmasında
♦ Kanserden korunmada ve tümörlerin yok edilmesinde
♦ Kalp damar hastalıklarında(Kardiyak kasının güçlenmesi, damar sertliği, damar bozuklukları,varis vb.)
♦ Bağırsak florasının güçlendirilmesi ve bağırsak düzeninin sağlanmasında(Bağırsak iltihabı, kolit, ishal, kabızlık, hemoraid(basur), bağırsak parazitleri vb. )
♦ Vücut ağırlığının düzenlenmesi ve yağların yok edilmesinde
♦ Sinir sisteminin düzenli çalışmasında, huysuzluk ve stresin yok edilmesinde, panik atak, deprasyon, uyku bozuklukları, baş ağrıları, migren, sinüzit, mutsuzluk, kronik yorgunluk, ve halsizlik problemlerinde
♦ Solunum bozukluklarında(Solunum yetmezliği, astım, bronşit, tüberküloz, kronik öksürük, horlama, nefes darlığı, solunum yolları tıkanıklığı ve alerjik rahatsızlıklarda)
♦ Kas ve eklem rahatsızlıklarında(Kas ağrıları, kramp, bacaklarda ağrı ve yorgunluk, eklem iltihabı, romatizmal hastalıklar, artrit, gut, kireçlenme ve tendon problemlerinde)
♦ MS(Multipl Skleroz) sspe, Parkinson, epilepsi, Alzheimer ve şizofrenik rahatsızlıklarda
♦ Cinsel performans artışı ve cinsel problemlerde, adet düzensizlikleri ile adet sancılarının giderilmesinde, menapoz dönemi problemlerinde
♦ iMikrobik ve virütük rahatsızlıklarda(herpes virüsü, gribal enfeksiyonlar, nezle, alerjik rahatsızlıklar, ateşli rahatsızlıklar ve soğuk algınlığı)
♦ Karaciğerin güçlendirilmesi ve karaciğer bozukluklarında(karaciğer yağlanması, kacraciğer büyümesi, hepatit, siroz ve enzim bozuklukları)
♦ Hormonal denge sağlanmasında, salgı bezleri düzensizliklerinde(troid,tükrük bezleri, pankreas rahatsızlıkları, çölyak, Behçet hastalığı ve hormon bozukluğu)
♦ Görmenin güçlendirilmesinde, görme bozuklukları ve göz iltihaplarında
♦ Kulak burun boğaz sağlığı için(anjin, faranjit, bademcik iltihabı, ses kısıklığı vb.)
♦ Böbrek rahatsızlıklarında, böbrek ve safra kesesi taşlarında, prostat ve idrar kaçırma problemlerinde
♦ Cilt güzelliği ve cilt bakımında, selülit ve kırışıklıkların giderilmesinde, cilt rahatsızlıklarında, egzama, sedef, alerjik cilt hastalıkları ve iyileşmeyen yaralarda
♦ Saç ve tırnak sağlığı için önemli bir destekleyici gıdadır.

Combou Tea; Vücudumuzun destekleyicisidir. Adeta vücudun ateşleme bujisidir.


Combou Tea'nin Herhangi Bir Yan Etkisi Varmıdır?

Comboutea %100 doğal bir besindir. Kullanmaya yeni başlayanlar tat ve kokusuna alışmaları için azar azar içerek başlamalıdır. Comboutea içerisindeki gulukronic asit vücudu zehirli maddelerden temizler. Vücudumuzdaki zehirli maddeler vücudumuzu terk ederken ve ölü hücreler dışarı atılırken insan için için bir rahatsızlık hali hissedebilir. Bu zehirler vücudu terk ederken, sindirim sisteminde değişmeler, nefesin kötü kokması, hafif baş dönmesi, baş ağrısı ve midenin hafiften bulandığı görülebilir. Bunun adı iyileşme krizidir. Comboutea’nın tıbbi tedavi ile hiçbir zıt yönü tespit edilmemiştir. Yetkili Alman sağlık departmanı ‘’(Amerikan FDA Food and Drug Administration kurumu ile ortak çalışan bir kurumdur) yetkilisi Prof.Dr. F.Staip (Robert- Koch Institute of the German Public helath department) ^^Kombucha, keşfedildiği günden bu yana olan tarihi süreçte, yan etkisi görülmeyen faydalı ve koruyucu maddeleri içinde bulunduran doğal bir içecektir.^^ demektedir. Comboutea’nın geçmişine bakarak güvenli ve emin bir şekilde tüketebilirsiniz. Sizde aynı tecrübeyi tekrar edeceğinizden emin olabilirsiniz.


Combou Tea Sipariş Varmek İçin:

Combou Tea Sipariş İçin => 0530 783 27 37 - 0538 703 20 20

Combou Tea Siparişleriniz İçin 0530 783 27 37 - 0538 703 20 20 no'lu Telefonumuzdan Bizlere Ulaşıp Hem Siparişlerinizi Verebilir, Hemde Haftanın Hergünü ve Günün Her Saati Bilgi Almak İçin Arayabilirsiniz.

♦Verdiğiniz Siparişler SÜRAT KARGO İle 2 Gün İçerisinde Kapıya Teslim Ettirilmektedir.
♦Kapıda Ödeme Sistemiyle Kargo Bedeli Dahil Toplam 1 Koli Ücreti : 50 Tl'dir.
♦Türkiye'nin Her Yerine Aynı Ücret Tarifesi Üzerinden İşlem Yapılmaktadır.

Combou Tea | Bitkisel Sağlık Çayı

Combou Tea İçerek Hastalanmayı Önleyebilirsiniz. Daha Fazla Bilgi Combou Tea Resmi Web Sitesinde Mevcuttur. Yine Aynı Zamanda Combou Tea Resmi Web Sitesindeki Kullanıcı Yorumlarınıda Okuyabilirsiniz. Comboo Tea, Samsunda Üretilmekte Olup, "Cennet'ten Bir Armağan!" Sloganıyla Tüm Dünyaya Pazarlanmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi ve Siparişleriniz İçin İrtibat Tel: 0530 783 27 37 - 0538 703 20 20
Mesaj01.09.2011, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:Mesaj03.09.2011, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben içmiştim yararlı ama biraz ekşiydi. annem hasta insan ayakları çok ağrıyordu ve bunu içtikten sonra bir gün sonra telefona koşa koşa gitti şok oldum valla :S dediğim gibi ekşi ama faydalı Cool
Mesaj03.09.2011, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevecen-fm yazmış:
ben içmiştim yararlı ama biraz ekşiydi. annem hasta insan ayakları çok ağrıyordu ve bunu içtikten sonra bir gün sonra telefona koşa koşa gitti şok oldum valla :S dediğim gibi ekşi ama faydalı Cool


Yeni Aromaları Çıktı, Meyve Tadında Hemde!

Kuşburnu-Şeftali-Yeşil Çaylı- Böğürtlen-Limon ve Elma Aromaları Mevcut Şuanda..

7'den 77'ye Herkesin İçmesi Gerekli Olan ve İSO 9001-2002 Belgeli, Alman FDA Onaylı. Tübitak Araştırmasından Olumlu Yönde Raporlanmıştır ve Tarım Köyişleri Bakanlığı İzni ile Her Türlü Gerekli Kurum ve Kuruluş İzni Olan Türk Gıda Kondeksine Uygun, %100 Sağlıklı ve Faydalı, Ham, Isıl ve Kimyasal İşlem Görmeyen, Canlı ve Aktif İçecektir. Kesinlikle Herkesin İçmesini ve Sağlıklı Olmasını Tavsiye Ediyoruz.

______________
İmzanızda tr.gg dışı link vermek Kurallara aykırıdır.
Mesaj04.09.2011, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evde mi yapıyon Kaan abi :ddd
______________
Çok ayrılık gördüm fakat hepsinin tadı aynı...
Mesaj04.09.2011, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsradyom yazmış:
Evde mi yapıyon Kaan abi :ddd


Samsun'da Dünya Standartlarında Bi Tesisi Var. Biz O Firmanın Bayisiyiz Sadece..
______________
İmzanızda tr.gg dışı link vermek Kurallara aykırıdır.
Mesaj05.09.2011, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

açıkçası biraz saçma geldi bana Confused ama 1001 derde deva konuyu açana göre Razz
Mesaj05.09.2011, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düşününce insan yav....By çay çok işe yarasaydı şuan herkes içerdi su gibi...Biraz abartılıyor gibi....Doktor,Biilimsel araştırma belgesi var mı?
______________
Çok ayrılık gördüm fakat hepsinin tadı aynı...
Mesaj05.09.2011, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bütün Belgeleri Var Bu Çayın, ve Türkiyeye Geleli 1 Yıl Gibi Kısa Bir Zaman Olduğu İçin İnsanımız Bu Çaydan Malesef Bi Haber, Bide Yukardaki Arkadaşım Kullanmıyo Diye Sanki Tüm İnsanlar Bu Çayı Kullanmıyo Gibi Bi Anlam Çıkmış Yaptığı Yorumdan Ama, Türkiyede Yüzbinlerce Bu Çayın Kullanıcısı Var, Google'ye "Comboutea Yorumlar" Yazarsanız Görürsünüz Kullananları ve Şifa Bulanları. Ayrıca Yorum Olsun Diyede Negatif Düşüncelerinizi Lütfen Konuya Aksettirmeyelim. Araştırmadan, Bilmeden Etmeden Yorum Yapmak Bilgili İnsana Yakışmaz. Şuan Burdaysak ve İnternet Sitesi Yapmak Adına Bişeyler Yapıyorsak Eğer, Bütün Çaba Gösteren Arkadaşları Bilgili Olarak Görüyorum. O Yüzden Yorumlarda Buna Göre Olmalı..! Dünyada Kombucha Kullanan Ünlüleri İzleyinde Anlayın Biraz Wink

http://www.izlesene.com/video/kombucha-kullanan-unluler/2787647

Combou Tea | Kombucha Nedir ?

http://www.izlesene.com/video/combou-tea/2786103
______________
İmzanızda tr.gg dışı link vermek Kurallara aykırıdır.
Mesaj05.09.2011, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaan abi çayı kullanan ünlüler sanki sallama olmuş
______________
http://img.webme.com/pic/w/wikimedyam/logoy.png
Mesaj05.09.2011, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

wikimedyam yazmış:
Kaan abi çayı kullanan ünlüler sanki sallama olmuş
Mesaj05.09.2011, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

''1 Yıl Gibi Kısa Bir Zaman Olduğu İçin İnsanımız Bu Çaydan Malesef Bi Haber''

Bu szöünden hareket ederek bu cümleyi kurdum.Eğer biz bilmiyorsak böyle birşeyi böyle ünlü kişiler nasıl biliyor...Anlatabildim mi abi...Yoksa bişi dediğim yok :d
______________
http://img.webme.com/pic/w/wikimedyam/logoy.png
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu