Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2011, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Beyin Gücü ile Cisimleri Hareket Ettirmek

Arkadaşlar belki bazılarınız inanmassınız ama bu gerçek

Selamlar arkadaşlar. Size olağanüstü bir oyun anlatacağım. Bu yazıda düşünerek cisimleri oynatmak için yapmanız gerekenler yazılı. Oyunu başaranlar çok zevk duyacaklar. Kendisine aykırı gelenlere bir duyurum var. Herkesin yapabildiği birşey telekinezi. Sizde deneyin ve başarınca şoke olup çok seveceksiniz. Hayal gibi birşey. Düşünün sadece bakarak cisimleri oynatmak Smile

Reklamları kaldırırken içim gitti ama Razz

UYGULAYIN

Telekineziye başlayın.
Bu bölümde nasıl telekinezi yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Başarılar.

1. Vakit seçimi

Telekineziye amatör olarak başlarken konsantrasyon önemlidir. Bu yüzden vakit seçimi uygun olsa daha iyi olur. Telekinezi için sabah vakti uygun olabilir. Beyne henüz konsantrasyonunuzu dağıtacak bilgiler yüklenmemiştir. Uykulu iseniz konsantrasyonunuz uykuya kayacaktır. Bu yüzden kalktıktan ortalama bir saat sonrası daha uygundur.

2. Malzemeleri hazırlayın.

Telekineziye yeni başlayan biri kendisine daha kolay nesneler seçmelidir. İğne ,kağıt ve iğneyi sabitleyecek bir cisim bunun için gayet uygundur. 5x5 boylarında küçük bir ince yapılı parşömen kağıdı kesin. Bu kağıdı aşağıda gördüğünüz tüm katlama çizgilerine göre katlayıp açın. Açarken kağıdı tam düzeltmeyin. Çalışmamız bir şemsiyeye benzemeli.

Not: Kağıdı dikdörtgen kesmeniz fiziki döndürücü kuvvetin gereksinimini azaltır. Ve şekilde gördüğünüz X biçimindeki katlama işini yapmayın sadece + biçiminde kenar orta noktalardan katlayın. Elde ettiğimiz şemsiyeyi herhangi bir yere dik olarak sabitlediğimiz iğnenin sivri ucuna hafifçe koyun (Hiç batırmadan sadece bırakın). Kağıt hafif bir harekette dönecek kadar serbest duracaktır. Not: Bu andan itibaren odanızı rüzgarla buluşturmayın. Asla kapı veya pencerelerinizi açık bırakmayın. Kapı altlarınıda yumuşak bir malzemeyle kapatın.

Elde ettiğimiz şemsiyeyi herhangi bir yere dik olarak sabitlediğimiz iğnenin sivri ucuna hafifçe koyun (Hiç batırmadan sadece bırakın). Kağıt hafif bir harekette dönecek kadar serbest duracaktır.

Not: Bu andan itibaren odanızı rüzgarla buluşturmayın. Asla kapı veya pencerelerinizi açık bırakmayın. Kapı altlarınıda yumuşak bir malzemeyle kapatın.

3. Konsantrasyon

Eğer konsantrasyonunuz tam olsun istiyorsanız düşüncelerinize mani olacak herşeyi aklınızdan çıkartın. Gözünüzü kapatıp bir süre bekleyin. Aklınıza her ne gelirse gelsin onu atmadan gözünüzü açmayın. Konsantrasyonunuz sadece aklınızın düşüncelerden arındığı yönünde olsun.

4. Artık başlayalım.

Bu gün telekineziye başladığınız ilk gün. Sonuç almak için elinizden geleni yapın.Fakat sakin ve sabırlı olun. Sonuç alamazsanız üzülmeyin. Zaten ilk sefer için sonuç almanız zor olacaktı. Şimdi kağıda 30 derecelik açıyla yukarıdan bakın. Kağıda konsantrasyonunuzu etkilemeyecek kadar yaklaşın. Kağıda uzaklığınız yaklaşık birbuçuk karış olsun. Kağıda odaklanın. Onu sizin bir organınız gibi hareket ettireceğinizi düşünmeniz yarar sağlayacaktır. Gelelim işin en heyecanlı kısmına. Şimdi kağıdı sadece bakarak döndürdüğünüzü düşünün. İster sol için komut verin ister sağ. Önemli olan sizin kağıdın döneceğini düşünmenizdir. Sadece hayal etmeyin. Çünkü hayal etmekten öte kağıdı siz döndüreceksiniz. Kağıda bir süre böyle bakın. Unutmayın! Sakin olmalısınız. Bu gün dönmezse yarın dönecek demelisiniz Smile Bu biçimde günde 10 dakika uğraşabilirsiniz. 5 dakikada bir teneffüs yapın. Hatta bu teneffüsler bir kaç saat sürebilir.

5. Şu psikolojik hali edinin

(Bu maddeki bilgiler size moral vermek için değil gerçekler nazara alınarak yazılmıştır)
Başarmanız için kimse sizi zorlamıyor. Siz başaramamaktan korkmuyorsunuz. Telekinezi zaten basittir. Bir kaç gün içinde nasılsa başaracaksınız. Sonuç alma süreniz çok büyük ihtimalle bir haftayı geçmeyecektir.

İşte hepsi bu kadar. Her kimseniz enaniyetten uzak durun. Çünkü enaniyet kalp sağlamlığı dinlemez


arkadaşlar hergün 10ar dk deneyin iyice geliştirdikten sonra kapıyı itip çekiyoz oyuncak arabaları itiyoz sonrada kaşığı yamultuyoz
Mesaj02.09.2011, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Bu kağıdı aşağıda gördüğünüz tüm katlama çizgilerine göre katlayıp açın" diyor, fakat aşşağıda hiçbir şey yok Very Happy
Sanırım aldığın yerde resimlerde vardı onlarıda koyarsan iyi olur.

______________
Mesaj02.09.2011, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Denedim gerçekten oldu!İnanamıyorum...

(detaylı bilgi için: şakayaptımolmadı.tr.gg) Very Happy
______________
Banneriniz 468x60 boyutlarını geçmemelidir.
@simerweb
Mesaj02.09.2011, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla bulaşık yada çamaşırları kendi kendine yıkamamızı sağlıycak bir telekinezi metodu varsa işime gelir . Mr. Green
______________
Senden çok uzaklarda değilim görmesini bilen gözlerin bakışındayım. belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.

M.Aslan
Mesaj02.09.2011, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Valla bulaşık yada çamaşırları kendi kendine yıkamamızı sağlıycak bir telekinezi metodu varsa işime gelir . Mr. Greenoda çıkar merak etmeyin Very Happy
______________
Forum İmzanız kurallara uymamaktadır.
468x60 boyutunda banner veya 3 satır yazı ekleyebilirsiniz.
@odev-arsivleri
Mesaj02.09.2011, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Valla bulaşık yada çamaşırları kendi kendine yıkamamızı sağlıycak bir telekinezi metodu varsa işime gelir . Mr. Green


Oda birşeymi adamlar beyin gücüyle treni hareket ettiriyor Rolling Eyes

Berkay aldığım yerde böyleydi,Silmeyi unutmuşum
Mesaj03.09.2011, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

silme zaten resmide koy Very Happy
______________
http://bedava-link-ver.tr.gg
Mesaj04.09.2011, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

beyler bu dünya rüya cisimler rüya beyin güçünün %100 kontrol ederseniz dünyayı değil gezegeni oynatırsınız çünkü herşey rüya (allah yok demiyorum ha sofiler yanlış anlamasın Smile
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu