Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.09.2011, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tmm

wolfteam-uzmani yazmış:
@energy26

Tmm Sağol Arkadaşım Güzel Bişey Yapsın İnşallah...Sabırsızlıkla Bekliyorum...

Kod:
Bu Arada [color=green]@energy26  [/color]'nın Yaptığı Resmi Kodlayacak Designer Aranıyor Lütfen... Buradan Yazınız.

hangi resmimden bahsediyorsun (bana ait olanları veremem k.bakma)

Mesaj20.09.2011, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

wolfteam-uzmani : Diğer arkadaşımız çizeceğim demeseydi çizerdim ama onuda boşuna uğraştırmak istemem.. Önce o çizsin ben kodlarım... Ama ikimizde çizersek olmaz...
Mesaj20.09.2011, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

@energy26 arkadaşım çizeceğim demedin mi ?
Mesaj20.09.2011, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi : Siyah veya Koyu Gri
Sitenizin Konusu : Wolfteam,Warrock,Metin2,Counter-Strike,PointBlank Oyun Bilgi ve Paylaşımları
Başlık Resminde Neler Olsun? : Wolfteam,Warrock,Metin2,Counter-Strike,PointBlank oyunları karma olarak veya birinin olduğu bişey
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : 2 yan + başlık altına duyuru - Bookmark Alanı Olsun Sağ Üstte.
Arka planda ise: Siyah veya Koyu Gri - Oyunların Resimleride Olabilir.

Yardımcı olacaklardan Allah Razı Olsun. Lütfen Acil Lazım.
Tasarımı Yapanın Sitesini Sitemde Yayınlayacağım...

Spam Amaçlı Değil Bazı Yerlerde Fikir Değiştirdiğim İçin Paylaştım...

ALLAH YARDIM EDENİN VE MUHTACIN YANIDADIR...[UNUTMA !]

BEN YAPAYIM MI ? DEMEYİN YAPIN BURADA PAYLAŞIN BEN BEĞENMEZSEM BİRİ BEĞENİR ONUN İŞİNE YARAR...
Mesaj20.09.2011, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen

@grafikdizayn arkadaşım tasarımı sen çizip yaparmısın lütfen.önceki tasarımlarını inceledim hepsi birbirinden süper tasarımlar lütfen.
İşin Ne Zaman Biterse Ozaman Yap Ama Sen Yap Lütfen....
Mesaj20.09.2011, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

wolfteam-uzmani yazmış:

hee onumu diyorsun Mr. Green pardon yanlış anlamısım k.bakma çizime başladım da uğraştıracagı ıcın beklemen lazım

Mesaj20.09.2011, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

wolfteam-uzmani yazmış:

Buyrun Özel Mesaj Atın İsterseniz Ben Yardımcı Olayim ..
Mesaj20.09.2011, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Lütfen İsteğinizi Yapın + Sorun Çıkarsa Özelden Ulasın Kodlayana Forumu Düzenlemeye Calısan ArkadaşlarımızıDa Düşünün Lütfen Herkes Kendı Derdinde onları düşünüen yok mod yada grafiker değilim sadece rica ediyorum
Mesaj20.09.2011, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

baks-bani : Ben forumu düzgün kullanıyorsam bunu kendim için değil, herkes için hazırlıyorum.. Bunun sana zararı var mı? Mausunu bir kaç satır daha aşağıya götürmek çok zamanını mı alıyor sanki? Lütfen bu başlıkta tartışma yaratma... Grafiker olarak görevimi en iyi şekilde (eksiksiz) yapmaya çalışıyorum... Lütfen sende beni anla ... Bu tartışmalar sadece boş ve gereksiz ...

Ayrıca erelibilgisayar arkadaşımız çok doğru bir konuya yer vermiştir... Bana ve diğer tüm yardımsever arkadaşlarımıza özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.. Burada sadece isteğinizi yapın ve bekleyin... Eğer isteği 1 saatte bir tekrar gönderirseniz sadece bu başlık karışır... Emin olun bir arkadaşımız gördüğü an sizlere yardımcı olacaktır... Hepinize anlayışınız için teşekkürler... Smile

Yeni İstek veya Cevaplanmamış İstek Var mı? [ Yoksa siteme yeni bir tasarım çizeceğim... Yani işim uzar Smile ]
Mesaj21.09.2011, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

@grafikdizayn Arkadaşım Bana Çizermisin Lütfen
Mesaj21.09.2011, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi : Siyah veya Koyu Gri
Sitenizin Konusu : Wolfteam,Warrock,Metin2,Counter-Strike,PointBlank Oyun Bilgi ve Paylaşımları
Başlık Resminde Neler Olsun? : Wolfteam,Warrock,Metin2,Counter-Strike,PointBlank oyunları karma olarak veya birinin olduğu bişey
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : 2 yan + başlık altına duyuru - Bookmark Alanı Olsun Sağ Üstte.
Arka planda ise: Siyah veya Koyu Gri - Oyunların Resimleride Olabilir.

Yardımcı olacaklardan Allah Razı Olsun. Lütfen Acil Lazım.
Tasarımı Yapanın Sitesini Sitemde Yayınlayacağım...
Mesaj22.09.2011, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu: grafikdizayn

Grafikdizayn Kardeş Kusura Bakma Ben Senin Yaptığın Bir Kaç Tasarımı Gördüm Onlar daha güzeldi sen çizip kodlasan olurmu ?
Mesaj22.09.2011, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: grafikdizayn

Merhaba
İsterseniz Ben Yardımcı Olabilirim
Nasıl Bir Tasarım İstediğinizi Özel Mesaj Yoluyla Bildiriniz ..
Tasarımınız 30 Dakikada Elinizde Olsun ..!
Mesaj22.09.2011, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar şu aralar okulların açılmasından dolayı isteklere fazla cevap veremiyorum... Bugünlerde her boş vaktimde diğer sitemi düzenliyorum... Sitemin düzenlemesi biter-bitmez burada yardımcı olmayadevam edeceğim...
Mesaj22.09.2011, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Arkadaşlar şu aralar okulların açılmasından dolayı isteklere fazla cevap veremiyorum... Bugünlerde her boş vaktimde diğer sitemi düzenliyorum... Sitemin düzenlemesi biter-bitmez burada yardımcı olmayadevam edeceğim...

Merak Etme Mert Bizlerde Varız , Bizlerde Yardım Edebiliriz Kendi Çapımızda Herkez Senden İstiyor Vaktinin Olmadığını Ve İşlerinin Yoğun Olduğunu Biliyorum ..
Önceki mesajları göster: