Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2011, 01:38 (UTC)    
Mesaj konusu: BeYaZ AşK

BeYaZ AşK

Beyaz sana çok yakışıyor aşkım. Seni ilk gördüğümde üzerinde beyaz bir gömlek vardı. Gözlerin gözlerime ilk değdiğinde yanmıştı yüreğim. İlk aşkımdın sen. Beyaz bir kağıda yazılan bir aşk şiiri gibi kutsaldın benim için. İlk buluşmamız karlı bir kış gününde olmuştu. Bembeyaz karlara aldırmadan yürümüştük seninle. Ayağım kaymıştı da elimden tutmuştun hani. Ellerimin üşüdüğünü fark edip eldivenlerini bana uzatmıştın. Onlar kardan daha beyazdı. Çok kışlar geçirdik seninle o ilk buluşmamızdan sonra. Senin beyaza olan tutkun geçmedi, benim ise sana olan tutkum. İşte yine giymişsin beyazları. Ama şunu söylemeliyim. Bu defa beyaz yakışmamış sana. Solgun göstermiş o gülen yüzünü. Soğutmuş sıcacık ellerini bu sefer beyazlar. Yakışmadı bu beyaz sana sevdiceğim. Yakışmadı bu gidiş sana. Yakışmadı bu ayrılık bize. Sen beyazlarını giydin ve son yolculuğuna çıkıyorsun. Sözümü tuttum, ağlamadım ardından. Git sevdiceğim, git. Bende beyaz gelinliğimi giydim geliyorum ardından.

M. Aslan

M.Aslan
Mesaj10.09.2011, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendim yazmış olduğum bir yazı.Yorumlarınızı bekliyorum.

M.Aslan
Mesaj10.09.2011, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten çok güzel yazılar yazıyorsunuz bence kitap yazın Wink
başarılar....
Mesaj10.09.2011, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Güzel, Tebrikler.

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj10.09.2011, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenafinnur yazmış:
gerçekten çok güzel yazılar yazıyorsunuz bence kitap yazın Wink
başarılar....

Aslında kitap yazmayı düşünmüyor değilim.Bakalım nasip.Beğenmenize sevindim. Wink

M.Aslan
Mesaj10.09.2011, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

@1bsınıflıyız neden olmasınki kardeş mesela emine şenlikoğlu halit ertuğrul vs.. okumamış insanlardı bu duruma nerelerden geldiler istemek başarmanın yarısıdır zaten şimdi o yazarlar herkes tarafından sevilip kitapları tercih ediliyor...

kitabınz çıkarsa bitanede ben alırım Very Happy
Mesaj10.09.2011, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenafinnur yazmış:
@1bsınıflıyız neden olmasınki kardeş mesela emine şenlikoğlu halit ertuğrul vs.. okumamış insanlardı bu duruma nerelerden geldiler istemek başarmanın yarısıdır zaten şimdi o yazarlar herkes tarafından sevilip kitapları tercih ediliyor...

kitabınz çıkarsa bitanede ben alırım Very Happy

Ben lise mezunuyum.+ yıllık psikoloji bölümünü kazanmştım zamanında.Fakat başörtüsü problemleri nedeniyle eğitimime devam edemedim.Bakalım nasip.İnşaallah olur.Gerçi bir Emine Şenlikoğlu gibi olamam ama Smile

M.Aslan
Mesaj10.09.2011, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper olmuş Smile
İşlemci = İntel  İ5 2310  @ 3.10 Ghz , Anakart = Gigabyte GA-H67A-UD3H-B3 Revizyon 1155 Soket , Ekran Kartı = Sapphire 6850 Özel Soğutucu @ 1 Ghz , Ram = Kingston 1600 Mhz Ddr3 Cl9 @ Cl7 , Harddisk = Samsung 1 Tb Spinpoint  Hd103sj , Monitör = Samsung Bx2231 Full LED Oyuncu Monitörü , Kasa = Xigmatek Utgard + 2 Buz gibi Fan , Power Supply = Xigmatek 600 Watt Extra Sessiz Güç Kaynağı , Klavye -mouse = Microsoft Oyuncu Mouse + Microsoft Oyuncu Klavye , Hoparlör = Miyako 1 + 1 Süper Hoparlör

kavururhd.tr.gg
Mesaj10.09.2011, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

kavururhd yazmış:
süper olmuş Smile

Teşekkür ederim.

M.Aslan
Mesaj10.09.2011, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

olursunz inş Smile önemli olan çok okuyup çok yazmak böylelikle insan kendini geliştirir ve nice lise üniversite okuyanlar var sorduğumda obamayı dahi bilmiyorlar gülünç durumdayz doğrusu:)
Mesaj10.09.2011, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet güzel bir yazı. Bana bir hocamı anımsatıyorsunuz bu eserlerinizle. O da harika yazılar ortaya çıkarırdı. Okumayı seven bir insanım. Umarım bu yazılarınızın devamı gelir. Nice insanlar vardır; alim gibi görünseler de, içleri boştur. Nice insanlar vardır; dışarıdan boş görünseler de,içleri bir alimin bilgeliği ile doludur. Edebiyat'ta işinizin pek önemi yoktur. Kıssadan hisse; yazılarınızın devamını bekliyorum. Rolling Eyes Çok güzel bir paylaşım. Wink
Mesaj10.09.2011, 23:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

M.ASLAN

bır klasık daha supersınız,

forumun sızın yazılarınıza ıhtıyacı var
Mesaj11.09.2011, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Beni onurlandırdınız.Bu gazla yazmaya devam... Mr. Green

M.Aslan
Önceki mesajları göster: