Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2012, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrik ederim
Mesaj21.07.2012, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

TevhidForum=:b]Tebrikler...Başarılar...[/b]
Mesaj21.07.2012, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrikler Dostum (Tevhid Forum), Bak sonunda sen de seçildin Smile
Mesaj21.07.2012, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle sayın moderatörüme teşekkürlerimi sunarım.
Diğer yorum arkadaşlar Allah razı olsun sizlerden. Sİtemle pek ilgilenemedim YGS_LYS den dolayı inşallah en kısa zamanda tekrar başlıyorum .
Hayırlı ramazanlar
Mesaj21.07.2012, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu: ORTA SİTELER DİYE BÖLÜM EKLEYİN

Ve Benide Seçerseniz Sewinirim

Burası reklam alanı değildir..! @grafikdizayn

En son gaddartim tarafından 02.08.2012 16:53:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.07.2012, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj21.07.2012, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar
Mesaj21.07.2012, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Görmeyeli bsde baya bir değişimler olmuş hımm güzelmiş Smile

Tebrikler, Başarılar Wink
Muhammet Dilmaç,

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj21.07.2012, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrik ederim , başarılar...

Mat Zamani l Tr.Gg / Paylasmanın verdiği gururla ;
Mesaj21.07.2012, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek bir sitenin 2 kere tekrarlanarak seçildiğine göre çok başarılı bir site olduğu anlamına gelir, Yanlız bir çok emek harcayan kullanıcılar var ve seçilmek isteyenlerde var bence en azından diğer arkadaşlarımızada şans tanılmalı gececi40 abime akıl vermek gibi olmasın ama uzun zamandır tarih siteleri seçilmiyordu güzel tarih siteleri bu 2012 yılında gündemde gerçekten tr gg de böyle çok siteler var bence haftanın sitesi seçilirken kimin seçileceğine kullanıcılarda karar vermelidir, Aslında önceden böyle bir proje yapılmıstı.. Yanlız hile yapanlar olmustu, Bunun için tespitler edilirse eğer sitesinin silinme cezası olsun diye düsünüyorum en azından şöyle bir şey daha yapabiliriz haftanın sitesi seçilen siteden bir öneri isteyebiliriz eğer moderatorlerimizin aklına yatarsa haftaya onun sitesi seçilir.. Bu sadece öneri tabikide yapmak ve uygulamak saygı değer moderatorlerimize kalmıstır..
Mesaj22.07.2012, 00:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Tek bir sitenin 2 kere tekrarlanarak seçildiğine göre çok başarılı bir site olduğu anlamına gelir, Yanlız bir çok emek harcayan kullanıcılar var ve seçilmek isteyenlerde var bence en azından diğer arkadaşlarımızada şans tanılmalı gececi40 abime akıl vermek gibi olmasın ama uzun zamandır tarih siteleri seçilmiyordu güzel tarih siteleri bu 2012 yılında gündemde gerçekten tr gg de böyle çok siteler var bence haftanın sitesi seçilirken kimin seçileceğine kullanıcılarda karar vermelidir, Aslında önceden böyle bir proje yapılmıstı.. Yanlız hile yapanlar olmustu, Bunun için tespitler edilirse eğer sitesinin silinme cezası olsun diye düsünüyorum en azından şöyle bir şey daha yapabiliriz haftanın sitesi seçilen siteden bir öneri isteyebiliriz eğer moderatorlerimizin aklına yatarsa haftaya onun sitesi seçilir.. Bu sadece öneri tabikide yapmak ve uygulamak saygı değer moderatorlerimize kalmıstır..

evet doğru benim ikinci kere seçilmem başarıdan mı vs bilemem ama benim seçildiğim hafta ddos saldırısı var ve sitelere erişim yoktu belki bu yüzden sçilmiş olabilirim... SİZİN DEDİĞİNİZ O HAFTANIN SİTESİNE SORULSUN MEVZUUNDA HERKES KENDİ ARKADAŞINI SÖLECEKTİR BU DA PEK DOĞRU OLMAZ BENCE
Mesaj22.07.2012, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum ikinci kez neden seçildiğinin nedenini kendisi belirtmiş
arkadaşın içinde kalmasını istemediğimden ayrıcada başarılı bir site olmasından
dolayı seçilmiştir...

Arkadaşlar şunuda belirtmek isterimki bir çok msj alıyorum yok adayız yok seçermisiniz fln fln burada seçilebilmeniz için sitenizin yeterli olması yetmiyor
foruma katılım ve online durumlarınızada bakılıyor bilgilerinize....

bizlerin gözünden hiç bir başarılı site kaçmaz merak etmeyin çalışan kazanır...

Mesaj22.07.2012, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki moderatorum acıklamanız icin tesekkür yaptıgım davranıs icin özür dilerim.
Mesaj23.07.2012, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Peki moderatorum acıklamanız icin tesekkür yaptıgım davranıs icin özür dilerim.

sözüm sana değil aktif-dost özürdilemeni gerektirecek bir durum yok ortada
sözüm bana sürekli bizi de haftanın sitesi yap diyen emrivaki sitelere....

Mesaj23.07.2012, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tevhidforum kardeşimizi hftanın sitesi seçilmesinden dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dillerim.