Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2011, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu: sitesine parayla reklam almak isteyenler içeri

siteye giriyorsunuz bannerde bulunan reklam yazılı kutuya tıklıyorsunuz.gelen sitede sitenizi kaydediyorsunuz.reklam tıklandıkça para kazanıyorsunuz.

En son yurtpansiyonbul tarafından 13.09.2011 17:25:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.09.2011, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklam yapmak yasak Wink
Mesaj13.09.2011, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrimcity yazmış:
Reklam yapmak yasak Wink

nerde reklam yapmak yasak anlamadım.sitemdemi reklam yapmam yasak.forumdamı.forumda dersen reklam yapmıyorum.
Mesaj13.09.2011, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitesine parayla reklam almak isteyenler içeri

[quote="yurtpansiyonbul"siteye giriyorsunuz bannerde bulunan reklam yazılı kutuya tıklıyorsunuz.gelen sitede sitenizi kaydediyorsunuz.reklam tıklandıkça para kazanıyorsunuz.[/quote]

forumda ztn reklam yapmışsınız siteye giriyorsunuz demişsiniz bu da sizin siteniz veya bir başka site dahi paylaşsanız forumda yasak (eskiden ban sebebiydi veya forumdan 1 hafta uzaklaştırma-1 hafta boyunca bişi yazamazsın foruma) biraz daha dikkat sonradan ah ah vah vah dememek için Wink Mr. Green

En son energy26 tarafından 13.09.2011 17:25:47 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj13.09.2011, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy kardeşim mesaj attım bakarmsn lütfen
Mesaj13.09.2011, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitesine parayla reklam almak isteyenler içeri

energy26 yazmış:
yurtpansiyonbul yazmış:
siteye giriyorsunuz bannerde bulunan reklam yazılı kutuya tıklıyorsunuz.gelen sitede sitenizi kaydediyorsunuz.reklam tıklandıkça para kazanıyorsunuz.

forumda ztn reklam yapmışsınız siteye giriyorsunuz demişsiniz bu da sizin siteniz veya bir başka site dahi paylaşsanız forumda yasak (eskiden ban sebebiydi veya forumdan 1 hafta uzaklaştırma-1 hafta boyunca bişi yazamazsın foruma) biraz daha dikkat sonradan ah ah vah vah dememek için Wink Mr. Green

site simi falan vermedim.benim o siteyle bir alakamda yok.sadece arkadaşlara yardımcı olmak için yazdım.

En son yurtpansiyonbul tarafından 13.09.2011 17:26:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.09.2011, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Tr.gg uzantıli olduğu için reklam içerisine giriyor.
Destek alabileceğiniz ekstern siteler alt forumuna bile uymuyor.
Tr.gg uzantıli olduğu için.
Malesef başlık kilit.
Yardim etme düşüncesi içerisinde bulunmanız sevindirici.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: