Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2011, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Üsküdar ve Bostancı Otelleri

Site Adresi: Sidonya Hotel
Kuruluş Tarihi: 1996
İçerik: Bostancı otelleri - Üsküdar OtelleriSidonya oteli 1996 yılından itibaren Gündoğdu grubuna ait olarak hizmet veren bir otelcilik hizmetidir. Bu otelcilik hizmetimizde tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Otelimiz yamaçta olması sebebiyle Marmara’yı çok güzel ve derinden görmektedir. Otelimizin bulunduğu alan İstanbul’un çok önemli olan konumlarına yakınlık arz etmektedir. Mesela Kadıköy’ün pek çok yerle ulaşım kurduğu rıhtıma ve iskele bölgesine bir yürüyüş mesafesi kadar yakınlıktayız. Yine çok önemli bir konum olan Haydarpaşa tren garına sadece 5 dakikalık mesafedeyiz. Bu sebeple İstanbul’a yeni ayak basan misafirler için de çok güzel bir konumda olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yine; otelimizin güzel konumu gereği vapur iskeleleri ve deniz otobüslerini kullanarak rahatlıkla Avrupa Yakası’na geçiş yapabilirsiniz. Sizler için gerek temizlik, gerek güvenlik gerekse de kalitede büyük gayret sarf etmekteyiz. sidonyahotel.com.tr aracılığıyla bizlerle çok rahat bir şekilde iletişim kurabilir ve arzu ettiğiniz süre içerisinde rezervasyon hizmetinden yararlanabilirsiniz. Web sitemize ziyarette bulunarak otelimizi inceleme fırsatını bulabilirsiniz. Sitemizde otelimizin odalarından konumuna ve manzarasına kadar pek çok içerik bulabileceksiniz. Otelimizde sauna, lobi, teras gibi hizmetler bulunmaktadır.Üsküdar otelleri ve Bostancı Otelleri arasında önemli bir konuma sahip olan otelimiz tam da sizlere göre oluşturuldu.

sidonyahotel.com.tr Yeşil elma bilişim sistemlerinin web tasarım ve seo hizmetleri sayesinde kurulmuş olan bir web sitesidir. Web sitemizde rezervasyon hizmetlerini de gerçekleştirebilme fırsatını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sizler de kaliteli bir otelcilik hizmetini arzu ediyorsanız sizleri de misafir etmekten memnuniyet duyacağız.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu