Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2011, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu: En Kaliteli TentelerSite Adresi:cadirtente.com
Kuruluşu: 2011
İçerik:Tente tanıtım,pazarlama ve satış hizmetleri.
Tanıtımı:

Yüksek güneş ışıklarından korunmak için tenteler kullanılmaktadır. Sizlere bu makalemizde bazı tente türlerini anlatacak, tente türleri arasında tavsiyelerde bulunacağız. Her konum ve mekânda kullanılan tenteler farklılık göstermektedir. Bunlara ilk olarak sabit tenteleri örnek olarak gösterebiliriz. Sabit tenteler genel olarak kafe gibi mekânlarda kullanılmaktadır. Bu tenteler açılıp kapanma özelliklerine sahip değildirler. Adından da anlaşılacağı üzere; yerleştirildikleri mekânlara bağlı kalmaktadırlar. İkinci olarak manüel tenteleri gösterebiliriz. Bu tente çeşidinde açılıp kapanabilme özelliği mevcuttur. Bu türler elle açılabilmektedir. Üçüncü olarak motorlu tenteleri örnek gösterebiliriz. Bu tenteler motorla çalışmaktadırlar. Çalışmak için elektriğe ihtiyaç duyan bu çeşit kumanda aracılığı ile kontrol edilmekte, komut verilmektedir. Tentelerin seçiminde türün yanında pistonlar da önemlidir. Tentenin hareketini pistonlar sağlamaktadır.

Makas kısmı olan tenteler daha uzun bir ömre sahiptir. Bu yapıdaki tenteler aynı zamanda ses problemi yaşanmamasına da sebep olmaktadır. Sensorlu olan tentenler dış etkilerden daha çabuk korunabilmektedir. Yağmur, rüzgâr gibi etkiler buna örnek gösterilebilir. Tente seçerken bir ustadan destek almalı, onun tavsiyelerine göre tercih yapılmalıdır. cadirtente.com sizlere tente hakkında bilgi hizmeti sunmanın yanında apayrı şekilde kaliteli olarak tente satış, montaj gibi işlemleri de yerine getirmektedir. Web sitemiz üzerinde sizler için hazırlanmış pek çok faydalı bilgiler yer almaktadır. Bu bilgilerden yararlanarak sizler de bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Bilgi hizmetimizi üyelik ve ücret gibi talepler olmadan sizlere sağlamaktayız. Tüm bunları öğrenmek ve detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız www.cadirtente.com sitemize misafir olun.

Web sitemiz üzerinden bize ulaşabileceğiniz adres, telefon, e- mail gibi iletişim ve ulaşım bilgilerini rahatlıkla ve hızlılıkla elde edebilirsiniz. Tüm bunlar için durmayın ve hemen cadirtente.com’u tıklayın. Hepinize iyi günler diliyoruz.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu