Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj03.10.2011, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Desen Tasarım Eğitimleri

Site Adresi:desinator.org
Kuruluşu Tarihi:2008
İçerik: Desen tasarımı, Özel desinatörlük eğitimleri
Tanıtımı:

Türkiye; tüm dünya üzerinde en çok para akışının meydana geldiği bir hizmet sektörüdür. Bu hizmet sektöründe yüz binlerce insan görev yapmakta ve emek vermektedir. Son yıllarda zaten ülkemizde bu sektöre dair olan rağbet de artmakta ve gerektiği öneme sahip olmaktadır. Ülkemizin son yıllarda büyük bir ekonomik gelişme kat ettiğini herkes bilmektedir. Bu ekonomik gelişmelerde büyük şekilde tekstilin de etkisi bulunmaktadır. Ülkemizdeki tekstil hizmetinin büyümesinde teknolojiyi yakalamanın etkisi de bulunmaktadır. Bu sayede tecrübe ve teknoloji birleşerek hizmet patlaması meydana gelmektedir. Ülkemizde eğer tekstil sektöründen daha da verim alınması isteniyorsa tekstil eğitimine verilen değerin ve eğitim kalitesinin de artması gerekiyor. Bu noktada desinatörlük de ön plana çıkmaktadır. Türkiye’de desinatörlük eğitimine sahip olan çok az kişi bulunmaktadır. Hâlbuki desinatörlük tekstilin bel kemiklerinden olan bir meslektir. Bu mesleğe sahip olan kişilerin az olması tasarım kalitesini ve sayısını önemli ölçüde azaltacaktır.

Desinatörlüğü öğrenmek isteyenler genelde bu işi bilen birinin yanına gidip öyle öğrenmek isterler. Hâlbuki bu işi profesyonel şekilde yapmak için işin eğitimini almak gerekmektedir. Bu noktada işin eğitimini veren uzman kişilerin varlığı da önem kazanıyor. desinator.org Sizlere bu konuda bilgi hizmetini sağlamak için açılmış olan bir web sitesidir. Bu web sitesinde kolay olarak rahatlıkla desinatörlük kursu bilgilerine ulaşabileceksiniz. Sizlere eğitim verecek olan kişileri web sitemiz aracılığıyla tanıyabilirsiniz.

http://www.desinator.org web sitemizde tüm bunların yanında eşarp Tasarımı, ev tekstili, desen gibi konular hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm bunlardan yararlanmak sizlerin sadece ve sadece bir tıklamasına bağlıdır. Sizlerin de web sitemize misafir olarak bu konu hakkında bilgi sahibi olması mümkündür. Hepsi ve daha fazlası için web sitemize buyrun.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu