Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2011, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: BS'de Moderatör Yetkileri nelerdir?

Arkadaşlar ne zamandır hep merak ediyorum.BedavaSitem'in moderatörünü olağan üstü yetkiler ile donattığını hepimiz biliyoruz.Ancak merak ettiğim özellikle iki yetki var.
1.Moderatör istediği her hangi bir sitenin içeriğine müdahale edebilir mi?Yapıp yapmaması umrumda değil edebilir mi edemez mi?
2. Moderatör sistem adminlerine bildirmeden bir siteyi silebilir mi?Yoksa moderatörler kurallara uymayan siteleri adminlere şikayet mi ediyor?

Sorunun cevabını bir moderatör arkadaştan bekliyorum.
Mesaj05.10.2011, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatör sadece forumda görevlidir...
Mesaj05.10.2011, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bu soruların cevaplarını merak ediyorum,rica etsem moderatör paneli resmini yayınlarsanız sevinirim,sevgili mod. arkadaşlarım Wink
Mesaj05.10.2011, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderator :

Bedava Sitem Moderatorleri sadece forumda çalışmak ile görevlidir ban ve konu kilitleme ve benzeri yetkileri vardır kısaca böyle diyebiliriz arkadaşlar ama bilmediğimiz yetkilerinin mevcut olduğunu ve normal üyelere söylenmeyen şeyler olduğunu uzun zamandır biliyorum ..
Mesaj05.10.2011, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
Bende bu soruların cevaplarını merak ediyorum,rica etsem moderatör paneli resmini yayınlarsanız sevinirim,sevgili mod. arkadaşlarım Wink

daha önce forum kullandınmı ?

onla aynı şey değişen bir yanı yok moderatörler ztn forumda görevli oldukları için normal bi panel olacağını sanmıyorum

örneği budur forumlarda bu tip panel mevcut
Arrow

Mesaj05.10.2011, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatörlerin, siteler üzerinde hiçbir yetkisi yok.
Sadece forum imzalarını değiştirme, banlama ve foruma yazmış olduğumuz mesajları değiştirme gibi hakkı var. (Bu forumda da öyle.)

Elin adamı gelip tanımadığı bir insana koskoca sisteme giriş hakkı verecek değil ya?..

Mesaj05.10.2011, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullandığımdan kesinlikle emin olabilirsin Wink ama BS ayrı bir şey,merak etmem normal değilmi? Smile
Mesaj05.10.2011, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Yönetim paneli ve işletime yönelik açıklamalar yapamayız.
Bir moderatör forumun disiplinini sağlar.
Gereksiz başlıkları taşır siler.
Kullanıcıları forumda yönetir.
Direk site silme işlemlerini yapamaz fakat istediği siteyi bir açıklamayla sorgusuz sildirir sildirmesine yeterlidir.
Forum imzasına müdahale ede bilir. Kullanıcıları banliya bilir.
Bir moderatörün gorevi foruma sahip çıkmaktir Kuralları belirtmesidir.
Organize hareket etmelidir ve forumun konseptini belirtir ve konsept dışına çıkmamasını önler.
Sitelere direk müdahale edemesede sitelerde büyük rol oynar.
Sitelerde olmaması gereken konuların kaldırılmasını saglar
Bir moderatör. A'dan'Zye bedava-sitemde söz sahibidir.
Moderatör ekibini oluşturan modlardir.
Bedava-sitem sitelerin silinme kararını açıklayan moderatörlerdir.
Forunun duvarı direği kuralı moderatörlerdir.
Duyuruları kararları forum hakkında açıklamaları moderatörler tarafından yapılır.
Teknik konuları yönetim moderatorlere bildirir yada direk haberler alt forumuna konu acar.
Forumda bulunan herşey moderatörler üzerinden işler.

Sorunuza cevap alamadığınız konular hayka bulunuyorsa. Buyrun sorun huzurunuzdayim.
Kolay gelsin.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: