Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj07.10.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Web Tasarım Ve Yazılım Geliştirme

Site Adresi newdizayn.net

Kuruluş Tarihi 2006

İçerik web tasarim ve yazılım gelistirme

Tanıtımweb tasarım ve yazılım ve e-ticaret konusunda uzmanlaşmış kadrosu asp-net php ve flash web siteleri projelerinde istanbul kadıköyde hizmet vermektedir.
Tanıtım bir şirket için en çok gerekli olan durumlardandır. Bir şirketin tanıtımının doğru olmaması demek o şirketin müşteri potansiyeline çok geç bir şekilde ulaşması demektir. Şirketleri gerçek manada ayakta tutan şey tanıtımıdır. Etkili bir şekilde tanıtımı yapılan firmalar çok geniş insan kitlelerine ulaşacaktır. Bu sayede daha iyi bir vizyon, daha iyi bir ticari kazanım elde edilmektedir. Bu noktada sizlerin de bir ticari kurum sahibi olarak internet dünyasına daha iyi bir şekilde hitap etmeniz gerekmektedir. İnternet dünyasında iyi bir konumda olmayan tüm firmalar gerçekten de iyi bir müşteri potansiyelini kaybetmektedirler. Bu sebepten dolayı sizlere de etkili bir web tasarımı için bize müracaat etmenizi tavsiye ediyoruz. Bizimle çalışıp güzel bir web sitesine sahip olduktan sonra daha iyi kitlelere hitap etmenin sevincini sizler de yaşayıp etkili bir bakış açısına sahip olabileceksiniz.

Bizim için sizlerin bizlerden talep etmiş olduğu tüm web site hizmetleri önemlidir. Bu bakış açısıyla hizmet edip sizlere en kaliteli web tasarım hizmetini ucuz bir şekilde yapmak üzere görev yapmaktayız. Bizim açımızdan sizlerin ekonomik memnuniyeti de önemlidir. Bundan dolayı sizlere ekonomik olarak yük getirmeyecek olan fiyatları sunmaktayız. Web tasarım İstanbul hizmetimiz 2002 yılından beri devam etmektedir. Web tasarım firmalarının hızlı ve karakterli olmaları gerektiğine inanıyoruz. Bundan dolayı mevcut olan web tasarım şirketleri arasında iyi bir konuma sahibiz.

Bizlere ulaşabileceğiniz olan yegane adresimiz http://www.newdizayn.net ‘tir. Bu web sitemizi kullanarak çok rahat bir şekilde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizde bizlere erişmeniz için gerekli olan telefon ve adres bilgileri mevcut durumdadır. Bizimle iletişime geçtikten sonra farkımızı görecek ve sizler de bizimle çalışmayı arzu edebilirsiniz.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu