Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj07.10.2011, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu: En İyi İş Fikirleri Burada

Site Adresi:myfikirler.com

Kuruluş Tarihi: Aralık 2010

İçerik: iş fikirleri, bayilik veren firmalar, ekonomi, kariyer ve iş

Tanıtım iş fikirleri,bayilik veren firmalar, ek işler, ekonomi, yatırım, ek gelir, kariyer gibi içeriklerden oluşur ve özellikle iş fikirleri, bayilik ve ek gelir kelimelerinde içeriklerinde yazı yazılmalı zaten siteyi biraz incelerseniz makaleyi yazmak dahada kolaylaşır

Ülkemiz; son yıllarda çok büyük ekonomik ilerlemeler yaşamaktadır. Bundan yaklaşık 10 yıl evveline kadar IMF kapılarında borç dilenirken artık bir miktar ekonomik ilerleme yaşamaktayız. Bunda ülkemizde meydana gelen istikrar, ihracat artışı, güven gibi bir takım unsurların da önemli ölçüde etkisi bulunmaktadır. Başbakanlıkta sayın Ecevit’in önüne parasızlığın olduğunu belirtmek için atılan yazarkasayı pek çok kimse hatırlamaktadır. Yine; eski dönemlerde Hollanda’ya borç almak için gidip olumsuz cevapla karşılaşan eski başbakan havaalanında içler acısı durumumuzu düşünüp gözyaşlarını tutamamıştır. Fakat son dönemlerde ülkemizin biraz gelişme kat etmesi sebebi ile eski günleri bir miktar unutmuş durumdayız. Uluslar arası bir takım kredi kurumları dünya üzerinde mevcuttur. Bu kredi değerlendirme kuruluşları ekonomiler üzerinde değerlendirmeler yapmaktadır.

Son yapılan değerlendirmelerde uluslar arası kredi derecelendirme kuruluşları arasında üst seviyelerde olan S&P; Türkiye’nin kredi notunu bir miktar yükseltti. Bu yükseltme neticesinde görünüm pozitif olarak belirlendi ve ekonomimiz “yatırım yapılabilir” şeklinde görünüm arz etti. Türkiye’nin notu en son 1992 yılında arttırılmış idi. Bu; ülke ekonomi açısından yararlı bir karar görünümünü gösteriyor. Bu noktada yatırımcıların devamlı olarak ülke ekonomilerini takip etmeleri, bunun sonucunda fikir sahibi olmaları gerekmektedir. İyi araştırılmayan bir ekonomide iş fikirleri her ne kadar yüksek olsa da iyi sonuçların alınması pek mümkün değildir. İyi bir şekilde sizler de ekonomi hakkında fikir sahibi olmak için myfikirler.com sizler için önemli bir rehber olabilir.

http://www.myfikirler.com ; iş hayatında sizlere güzel fikirler, etkili hamleler kazandırmak için açılmış olan bir web sitesidir. Sizlere tüm bunların yanında evlere ek iş veren firmalar, hunca life gibi konular hakkında da bilgi hizmeti sunmaktadır. Siz de hemen web sayfamıza misafir olun.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu