Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2011, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Web Alemindeki HanenizSite Adresi:webhane.com
Kuruluşu:2010
İçerik:Rüya tabirlerinden şarkı sözlerine, sağlıktan teknolojiye kadar zengin kategorili forum sitesi.
Tanıtımı:

Rüya Tabiri ilmi çok geniş bir ilimdir. Bu ilim öyle geniş bir ilimdir ki Kur’an-ı Kerim’de Hz. Yusuf(a.s.)’a bu ilimden bir miktar verildiğine işaret edilmektedir. Bu bağlamda rüya tabiri ilminin gerektiği yerlerde çok faydalı olabileceği gözden kaçırılmamalıdır. Rüyalar ve yorumların üzerinde bin yıllardır konuşulmakta ve bilim adamlarından filozoflara kadar her kişi kendi bakış açısına göre değerlendirmelerde bulunmaktadır. Aslında bu konu çok geniş bir konudur. İnsanların bu konu üzerinde tartışmalarda bulunması konunun ne kadar zengin olduğunun göstergesidir. Televizyonda da çoğu vakit bu konuya dair Sohbet programlarını müşahede ediyoruz. Gerçek olan kesin bir şey var ki; rüyamızda gördüğümüz objeler bizler için bazı şeyleri işaret ediyor olabilmektedir. Tabi rüyanın türüne göre burada değişiklikler görülmekte. Rüya konusunda ilme sahip olanlar üç farklı rüyadan bahsetmekte ve bilinçaltından kaynaklanan rüyaların pek öneme sahip olmadığına işaret etmekteler.

Bilim adamlarının tespitine göre rüyalar dünya saatine göre sadece ve sadece birkaç saniye almaktadır. Gerçekten de bu konu üzerinde durulması ve araştırma yapılması gereken bir konu olma özelliğini taşımaktadır. Bu konu hakkında bizler webhane.com olarak ayrı bir kategori açtık. Bu kategorimizde rüya yorumlarına dair pek çok farklı içerikler yer almaktadır. Mesela sizler de aklınıza takılan bazı rüyaları araştırmak isterseniz bu kategorimize bakmanızda fayda bulunmaktadır. forum sitemiz oldukça zengin içeriklere sahiptir. Bunlara örnek olarak Şarkı Sözlerinden çeşitli Şiirlere kadar farklı örnekler sunabiliriz.

Tüm bunlar ve daha fazlası için http://www.webhane.com ‘u ziyaret etmeniz sizler için çok faydalı olacaktır. Bilgi dünyamızdan faydalanmanız için herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. Sizler de aramıza katılırsanız tüm bunlardan güzel bir biçimde yararlanabilecek ve kültürünüzü arttırabileceksiniz. Hemen siz de aramıza buyrun.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu