Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.10.2011, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Gerekli bir önerim var

sayın adminlerim ddos vb saldırılarda sitelerimizin kullanılamamasına karşı sitelerimizi yedekleme servisi kurulsa nasıl olur..saygılarımla
Mesaj16.10.2011, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj16.10.2011, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ddos saldırıs alınca siteler silinmiyorki neden yedekleme olsun
Mesaj16.10.2011, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

haklısın ddos ta kullanılamaz hale gelmiyor ama hack edilince veya yönlendir linki atıyorlar ben böyle kaç sitemi kaybettim
Mesaj18.10.2011, 05:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

vbnetci10 yazmış:
haklısın ddos ta kullanılamaz hale gelmiyor ama hack edilince veya yönlendir linki atıyorlar ben böyle kaç sitemi kaybettim

Doğru söyliyorsunuz , böyle bir çok kişi sitesini kaybetti ama nedeni basit şifreler koymanızdır Wink
Mesaj18.10.2011, 06:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitemin böyle bir hizmeti vermesi mümkün değil.Dediğiniz işe yaramaz ancak ayarlar bölümünde ki Metin İndir ile yine az çok işinizi görecektir.
İyi Çalışmalar.
Mesaj18.10.2011, 07:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Sitenizin Yedegini ala bilirsiniz.

metinleri indir seceneğgni kullaniniz.
Sitenizde bulunan her sayfanin kodlari ve icerigini toplu halde indire bilirsiniz.
örnek farkli bir site acacaksiniz metinleri indiriyorsunuz.
ve kolaylikla sitenizin icerigini diger sitenize aktariyorsunuz.
Yani yedeklemek istiyorsaniz metinleri indiriniz.
Digelim sitenizi bir gecmis tarihe back up talebinde bulundunuz.
Iceriginiz xx güne yönelik düzenlenir.
Metinler sayesinde tekrar sitenizi bugün oldugu gibi düzenliye bilirsiniz metinler sayesinde.
Kolay gelsin.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj07.11.2011, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Gerekli bir önerim var

vbnetci10 yazmış:
sayın adminlerim ddos vb saldırılarda sitelerimizin kullanılamamasına karşı sitelerimizi yedekleme servisi kurulsa nasıl olur..saygılarımla
Önceki mesajları göster: