Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.10.2011, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Programlar

Merhaba arkadaşlar... Bu başlık altından bildiğimiz programların ne işe yaradıklarını belirtelim.. Böylece yeni arkadaşlar birçok program öğrenmiş olur... Programların kısa açıklamalarını yazsak yeter... Ayrıca sadece site yapmak için programlar yazmamız gerekmiyor... Yani bir media player bile yazılabilir... Amaç ise birbirimize bilmediğimiz programları tanıtmak... Başlıyorum birkaç tanesini yazıyorum...

Adobe Photoshop : Bir resim editörüdür.. Site yaparken (tasarım çizerken) en büyük yardımcımızdır... Son sürümü cs5'dir... Bu program ile yeni grafikler oluşturabilir, fotoğraflarınızı şekillendirebilirsiniz...

Dreamweaver : Dreamweaver web editör ve geliştirme ortamıdır... Tr.gg sitelerde yapılan tasarımlar dreamweaver ile kodlanabilmektedir... Dreamweaver; başta HTML düzenleme olmak üzere bir web tasarımcının ihtiyacı olan hemen her konuda ihtiyaçlarına cevap verebilecek donatılara sahiptir... Bunların içinde HTML'de olduğu için bizim seçtiğimiz bir kodlama programıdır...

Şimdilik 2 programa değindim.. Zaman geçtikçe ve sizlerde kendi bilgileriniz ve internetten yola çıkarak programları buraya yazmaya başladıkça bu bölüm uzayıp gidecek ve birçok programı içine alacaktır...Ayrıca burada kesinlikle indirme linki vs. vermeyin... Sadece programları tanıtın...
Mesaj30.10.2011, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sony Vegas: Sony vegas çektiğiniz herhangi bir videoya en son efectleri kullanarak video düzenleme işlevini gören programdır.Movie marker den bin kat daha ileri bir seviyede video düzenleme programıdır.
Mesaj30.10.2011, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalalemdar yazmış:
Sony Vegas: Sony vegas çektiğiniz herhangi bir videoya en son efectleri kullanarak video düzenleme işlevini gören programdır.Movie marker den bin kat daha ileri bir seviyede video düzenleme programıdır.

Bana tam böyle bi program lazımdı,teşekkürler! Hemen indiriyorum.
Mesaj30.10.2011, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fraps: Ekran video kaydi yapmaya olanak saglayan faydali programdir. deneme surumu 30 saniyeye kadar kayit imkani veriyor.