Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj08.11.2011, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: (Suriye) Bu gün İdlib Şehrinde Kafartaharim Köyünde 5Şehit

Bu Gün Bayramın 3.Günü Yani Tarih Olarak 2011/11/08 Ve Suriyede İdlib Şehrinde Kafartaharim Köyünde 5Kişi Şehit Ve Orası Benimde Köyüm Olmaktadır. Dün Akşam Yani 2011/11/07 Tarihinde Bir Kaç Aileyi Her Zamanki Gibi Devlet Tarafından Silahlandırdılar. Ve Bu Aileler Akşam Üstü Köyün Meydan Ortasında Herkesi Tehdit Ettiler. Tabi Gençlerimiz Buna Dayanamayıp Bu Gün Sabahında Yani 2011/11/08 Tarihinde O Ailelerin Evlerini Bastılar Her şeyi Kırdılar Ve Silahlarını Aldılar. Bu Başarılı Operasyon Sonucunda Gençlerimiz Heveslenip Karakolu Bastılar Bilgisayarları Masaları Herşeyi Kırdılar ve Silahları Alıp Çıktılar.Tabi Suriye Hükümeti Bunu Duyunca İkindi Vakti Köye Bir Ekip Gönderdiler. Herkesi Tehdit Ettiler,Kırdılar,Döktüler,Vurdular,Tutukladılar ve Kısacası Perişan Ettiler...
Ve Hala Şimdiye Kadar Oradalar Yaklaşık Olarak 6Saattir Küçük Köyde Artistlenip Afedersiniz Ama Hayvanlıklarını Bütün İnsanlara Gösterip Duruyorlar.
Ve Dediğimiz Gibi 5Şehit Oldu Bu Şehitlerin Sadece 4ünün Kim Olduğunu Öğrenebildik Ama Sadece Bir Tanesinin Adını Vereceğiz Oda Bilal Cabas.
Şimdiki Bilgilerimiz Bu Kadar Allah Rızası İçin Yardımınızı Bekliyoruz. Sadece 1Duanız Yeterlidir...
Herkese Teşekkürler...
Haber Bize Aittir!!!
______________
Reklam Fiyatlarımız'da İndirim Var Sakın Kaçırma Hemen Tıkla

Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu