Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj11.11.2011, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Counter Strike 2011 Edition Delsudore GaminG (Yeni!)

Server ve site yenidir.Herkezi bekleriz. Ip adresimiz:176.53.43.21
Sitemiz :http://www.delsudore.tr.gg

En az 8 prof oyuncu getiren kaptana adminlik hediye ve clan elemanlarına slotluk hediyedir.(Kısa bir süre için)

Adminlik Alımlarda;Vodafone,Turkcell ve Avea Tl veya Ptt geçerlidir
İletişim adresi:csdelisii( at )hotmail.com veya siteden bizlere ulaşabilirsiniz.

Büyük İşler Büyük Hayallerle Başlar
SERVER KURALLARI
1-)Serverde küfür, hile ve benzeri olaylara karışanların birinci kez uyarı ile (kick olabilir), tekrarı halinde banlanması-sınırsız banlanması ban listesine eklenmesi-ip'den banlanması durumunda hiçbir hak talep edemez.
2-)Serverde maç olacağı zaman şifre koyulur ve maçı oynayacak kişiler serverde kalır ismi geçmeyen ve serverde kalmaya devam eden oyuncu serverden çıkarılır (Kick İşlemi)
3-)Serverde haritalar oyuncunun şahsi ve keyfi isteği doğrultusunda değil çoğunluğun isteği üzerine açılır.Map değişimi 20 el geçtikten sonra veya harita bitimine 5 dk kaladır.Admin haritaları oylamaya sunar oyuncular oylamaya başlar en çok oy alan harita'ya geçilir.
4-)Oyunun akışına göre hareket etmeyenlerin Örn: Hareketli iken pusan bir oyuncu için adminin slay (öldürme) slap (tokatlama) tekrarında ise Kick atma yetkisine sahiptir sonra neden oldu demeyin.
5-)Bazı haritalarda genel olarak yasaklanan işlemi yapmak yine kick sebebidir. Örn: awp_battle'de kuleler kesinlikle kullanılmaz onlar süs içindir öyle durmak için yapılmıştır,de_inferno bölümünde balkona cıkmak yasaktır veya fy_iceworld bölümünde awp(awm) yasaktır.=)
6-)Server Kurallarının ilk 3 hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
Server Yönetimi

serverimize ait en güzel video ve fotoğraf yakalayan arkadaslara 1 haftalık adminlik hediye (Beyendiklerimiz sitemizde yayınlanacaktır.)

+sitemizdeki cs konularında yardımcı olabilecek arkadaşa 1 aylık adminlik hediye
(Not:Html,css,js vb. diller biliyorsa adminlik süresi uzatılabilir.)

+8 kişilik uzman ekibini getiren kaptana adminlik ,clan elemanlarınada slotluk ücretsizdir.(Not:günde en az 3 veya 4 saat acık olmalılar ve kalıcı eleman olmalıdırlar.Clan seviyesi yüksek ise kosullar degişebilir.)
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu