Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.11.2011, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu: ZirveMatematik.Tr.GG

Sitem günde 60 ziyaretçiden fazla alıyor. İçerik yönüyle fazla bir eksiği olduğunu sanmıyorum. Tasarımı da yazıları okurken göz yorulmasın diye sade tuttum. Yakında aynı renklerle tasarımı CSS'ye taşıyacağım.

Sitemi 10 üzerinden değerlendirirseniz sevinirim. Tasarım dışında içeriği değerlendirin..

İyi forumlar..
Mesaj13.11.2011, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlangıç için güzel bir site ama yanlız eksikleriniz var.
Örnek kullandığınız Butterfly tasarı hiç güzel olmamış.
Başarılar dilerim,;)

Mesaj13.11.2011, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlangıç değil.

Ziyaretçi sayım gayet iyi önemli olan da bu. Ziyaretçi olmadan gösteriş ne işe yarar?
Mesaj13.11.2011, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben sitenizi hitinize göre değerlendirmiyoruz.
Biz sizin kendi sitenize ne kadar emek vermişseniz onu değerlendiriyoruz.
Benimde var ama diyelim ki ama sitem kötü ne olacak adam hitine göre mi değerlendirme yapacak * Hayır tabikide değil *
Biraz yorum yaparken saçmalamayın arkadaşlar..

Mesaj13.11.2011, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik ve ziyeretci yönünden güzel siten ancak tasarımı geliştirmelisin başarılar kardeş..
Mesaj13.11.2011, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Ben sitenizi hitinize göre değerlendirmiyoruz.
Biz sizin kendi sitenize ne kadar emek vermişseniz onu değerlendiriyoruz.
Benimde var ama diyelim ki ama sitem kötü ne olacak adam hitine göre mi değerlendirme yapacak * Hayır tabikide değil *
Biraz yorum yaparken saçmalamayın arkadaşlar..

Mantıklı ol! Ziyaretçi olmadan tasarım ne iş ?!

Günde 100ü geçmeye başliyinca bir şeyler yaparım.
Sakin ol reyis hemen kızma!..

imanfedaisi yazmış:
İçerik ve ziyeretci yönünden güzel siten ancak tasarımı geliştirmelisin başarılar kardeş..

Çok teşekkür ederim kardeş..
Mesaj13.11.2011, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim sen ne dediğini sanıyorsun ziyaretçin var diye havalardasın benim içeriğim senden daha çok hava atıyor muyum ? *Hayır*
Tasarımın çok kötü demedim sadece güzel olmamış dedim kibarca tepemize çıktın siteyi sen yaparsın bizler değerlendiririz.
Kavga çıkaracaksan o zaman neden buraya konu açıyorsun yaptığın ayıp değil mi kardeşim.

Mesaj13.11.2011, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Kardeşim sen ne dediğini sanıyorsun ziyaretçin var diye havalardasın benim içeriğim senden daha çok hava atıyor muyum ? *Hayır*
Tasarımın çok kötü demedim sadece güzel olmamış dedim kibarca tepemize çıktın siteyi sen yaparsın bizler değerlendiririz.
Kavga çıkaracaksan o zaman neden buraya konu açıyorsun yaptığın ayıp değil mi kardeşim.

Haklısın.
Mesaj13.11.2011, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özür dilerim.
Bende biraz sert ve kaba cevaplarda bulundum. Rolling Eyes

Mesaj14.11.2011, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu: GÜNCEL !!

GÜNCEL !!
Mesaj14.11.2011, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir site ama tasarım iyi değil biran önce tablolu tasarım yapmayı öğrenirseniz işinize çok yarar
Mesaj14.11.2011, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik olarak iyi sayılabilir. Ancak içerik biraz daha geliştirilebilir. Tasarımı CSS yapacağınızı belirtmişsiniz. CSS tasarıma geçince siteniz görsellikte kazanacaktır.
Mesaj14.11.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sinifogretmenimiz yazmış:
İçerik olarak iyi sayılabilir. Ancak içerik biraz daha geliştirilebilir. Tasarımı CSS yapacağınızı belirtmişsiniz. CSS tasarıma geçince siteniz görsellikte kazanacaktır.

Tasarıma başladım bile. herkes aynı şeyi söylüyorsa sıkıntı vardır.. Smile

Www.Evrenseleglence.Tr.GG 'nin çok yardımı dokundu ne kadar teşekkür etsem azdır.

Tasarıma uygun menü bulmakta zorluk çekiyorum. Onun dışında menüyü sola ve sağa ikiye ayıracağım. Copyright'ın tam olarak ne işe yardığını bilmesem de tasarımı çok bozuyor. Gönlümce mavi siyah bir tasarım yapacağım.. Smile
Mesaj14.11.2011, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

zirvematematik yazmış:
sinifogretmenimiz yazmış:

Tasarıma başladım bile. herkes aynı şeyi söylüyorsa sıkıntı vardır.. Smile

Www.Evrenseleglence.Tr.GG 'nin çok yardımı dokundu ne kadar teşekkür etsem azdır.

Tasarıma uygun menü bulmakta zorluk çekiyorum. Onun dışında menüyü sola ve sağa ikiye ayıracağım. Copyright'ın tam olarak ne işe yardığını bilmesem de tasarımı çok bozuyor. Gönlümce mavi siyah bir tasarım yapacağım.. Smile

Kusura bakmayın kirletiyorum bir sorum olacak üsteki reklamı başlık kısmına (sitemin adının yazdığı yere taşıma iznim var mı? Taşırsam nasıl yapacağım?
Mesaj21.11.2011, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

[size=18]GÜNCELLEME:[/size]

Şİmdi içeriğin yanında tasarımı da değerlendirebilirsiniz.

Örnek Değerlendirme:
Alıntı:
İçeriğin çok iyi bu yüzden 9/10
Fakat tasarımda linke tıklayınca renk değiştiriyor: 8/10
Başarılar..
Önceki mesajları göster: