Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2012, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer blog kurmak istiyorsan.

Arrow Önce bloggerden bir blog kurarsın Wink
Arrow Sonra ona güzel bir tema bulursun.
Arrow Ve daha sonra ücretli bir alan adı alırsın. Ve bloggere yönlendirirsin. Wink

İsimtescil , Natro , Webadam vb. firmalardan alabilirsin.

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj01.01.2012, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar en az 40 lira diyen arkadaşa soruyorum? Hiç websitesi kurdunmu?

Ben 1 TL'ye domain+hosting bulurken sen nasıl en az 40 TL dersin?
Mesaj01.01.2012, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

mynakca yazmış:

Al işte. 1 tl'ye nerden domain alıyorsun ? Hosting neyse ,bende hostingimi bedavaya alıyorum ama adam yeni bu işlerde , sen bana göstersene 1 liraya aldığın domaini. Ne o 1 liraya dediğin domain , ttcaret.netten görmüşün , sonra gelip burda almışım diyosun. Bari yalan atma.. Hayatın kadar websitesi oluşturdum ben Smile

Beni r10dada , bs'dede , ws'dede , hatta v7n 'de bilen bilir..

Tanımıyosun etmiyosun bari yorum yapma gelip ahkam kesme , al reflerimde burda..

www.rogorganizasyon.com
www.rogajans.com
www.pagerankgoogle.net
www.kalbimibanaver.com
www.ozelchat.org
www.rogglobal.com
www.temizevim.com
Mesaj01.01.2012, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
mynakca yazmış:

Al işte. 1 tl'ye nerden domain alıyorsun ? Hosting neyse ,bende hostingimi bedavaya alıyorum ama adam yeni bu işlerde , sen bana göstersene 1 liraya aldığın domaini. Ne o 1 liraya dediğin domain , ttcaret.netten görmüşün , sonra gelip burda almışım diyosun. Bari yalan atma.. Hayatın kadar websitesi oluşturdum ben Smile

Beni r10dada , bs'dede , ws'dede , hatta v7n 'de bilen bilir..

Tanımıyosun etmiyosun bari yorum yapma gelip ahkam kesme , al reflerimde burda..

www.rogorganizasyon.com
www.rogajans.com
www.pagerankgoogle.net
www.kalbimibanaver.com
www.ozelchat.org
www.rogglobal.com
www.temizevim.com

www.mynak.net
www.furkanekmen.com
www.furkans.com
www.webcozumleri.tk
www.nebileyimben.tk
www.ertunc.com
www.ertuncservers.net
www.7x24fb.com

Geriye kalan 27 tanesini yazardımda gerek yok. 1and1.com u bilmiyorsun gelmişsin burda dır dır yapıyorsun. Sana şu an içimden ......... .
Mesaj01.01.2012, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten gülüyorum... Very Happy Very Happy bir liraya domain he hemde com'lu Very Happy söylediğin sitelerin çoğu açılmıyor kapalı...üstelik anlaşılan sadece konuşuyorsun çünkü söylediğin site de bile com'lu domain 9.99 yani 10 dolar... Very Happy Very Happy ister küfret ister salladığın için özür dile ama bir liraya comlu domain yok çıkarın bunu aklınızdan... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj01.01.2012, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 liraya sitemi olur salladın sende iyice abartma kardeşim ya 1 liraya kim kime verir web sitesi alsan bile sitenin kalitesi onagöre olur yani çok kolay açığı olur verdiğin sitelerden belli zaten Mr. Green

Mesaj01.01.2012, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu: ....

Bakın bilmiyorsunuz ve burada boş lagaluga yapıyorsunuz. Verdiğim sitelerin hepsi benim isterseniz içine yazı yazabilirim. Ama siz bilip bilmeden konuştuğunuz için böyle oluyor. 1and1 adı üstünde 1 TL'ye kampanyalar yapıyor. Ayrıca verdiğim adreslerin içinin boş olması hosting serverının çok açığı olmadığı anlamına gelmez; içine benim birşey atmadığım anlamına gelir.

R10 grafiTR
WM grafiTR
İyinet grafiTR

Araştırın biraz.
Mesaj02.01.2012, 04:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ....

mynakca yazmış:
Bakın bilmiyorsunuz ve burada boş lagaluga yapıyorsunuz. Verdiğim sitelerin hepsi benim isterseniz içine yazı yazabilirim. Ama siz bilip bilmeden konuştuğunuz için böyle oluyor. 1and1 adı üstünde 1 TL'ye kampanyalar yapıyor. Ayrıca verdiğim adreslerin içinin boş olması hosting serverının çok açığı olmadığı anlamına gelmez; içine benim birşey atmadığım anlamına gelir.

R10 grafiTR
WM grafiTR
İyinet grafiTR

Araştırın biraz.
Şimdi bir kere senin gibi dolandırıcısını görmedim..

R10'da beni araştır diyorsun , kendi kendini tongaya düşürüyorsun.

Araştırdım al

http://www.r10.net/sikayetim-var/1089022-grafitr-hakkinda-sikayet.html

Linki okuyamayan arkadaşlarım için burada göstereyim konuyu..

Merhabalar,

Bu bölüme günün birinde şikayet konusu açacağım aklıma gelmezdi ancak gördüğünüz gibi maalesef açmak zorunda kaldım. Konu şu:

[URL="http://www.r10.net/com-amp-net/1074247-furkans-com-30-tl-hosting-dahil.html"]Bu konuda[/URL], [URL="http://www.r10.net/members/55797-grafitr.html"]grafiTR[/URL] nickli arkadaşla furkans.com alan adı için hosting hariç ancak tema dahil 20 TL ye anlaştık. PM ler:

Ardından ödemesini yaptım... dekont:

ve transfer kodunu aldım. Ardından transfer işlemini başlattık.

Ayrıca kodu gönderdikten sonra trader istedi. PM:

Maalesef “olumlu” olarak traderımızı da verdik. Buraya kadar herşey normal.

Ancak geçenlerde bana Natro’ dan mail geldi. Transfer işlemi başarısız diye.. Hemen Natrodaki müşteri temsilcisini arayarak sebebini sordum. Bana eski sahibine giden onay mailinin 5 gün içerisinde onaylanmadığı için transferin iptal edildiğini bildirdiler. Konu ile ilgili mail istedim:

Konuyu grafiTR ye 30.12.2011 tarihinde, saat:13:57:16'da PM ile bildirdim.

Ancak PM den sonra online olmasına rağmen cvp gelmedi. Akşam saat 21:23:43'de bir PM daha attım. Yine online ve yine cvp yok.

En son 31.12.2011 tarihinde, saat 01:51:31'de bir PM daha attım ve cvp vermemesi halinde şikayet konusu açacağımı belirttim. Yine online ve yine cvp yok...

Son PM üzerinden 24 saat geçti ve bu konuyu açtım. Görüldüğü üzere, dekont, PM ler, natrodan gelen mail, vs herşey mevcut...

Ben 20 TL ile zengin de olmam fakirde.. Hala "yanlış anlaşılma" olma ihtimaline karşı içimde umut taşıdığımı belirtmek isterim. İnşallah umduğum gibi ("yanlış anlaşılma")bir durum vardır ve bu konu aracılığı ile herşey aydınlanır. Ancak takip ettiğim kadarı ile arkadaş ticarette çok aktif. Yarın başka bir üyenin başına buna benzer bir olay gelmemesi için açıyorum konuyu. Yoksa ben 20 TL den çoktan geçtim. O meblağı başımın gözümün sadakası saydım...

Konu değerli r10 üyelerinin ve yönetiminin takdirine kalmıştır...

Sürç-ü lisan etti isem affola..

Adamın sitesi olan furkans.com'u alıp kaçmışsın , aynı furkans.com'u burada referans gösteriyorsun. Vay anasını..

He bide bu var..

Alıntı:
Bu grafiTR, bilmediği işleri bile almaya çalışıyordu. Önüne gelen konuya atlıyordu son günlerde. Belliydi...

Şimdi ne olduğunu gördük.

Sonra... Ayda yılda kampanya yapan , ve şu anda kampanyası bulunmadığı halde burada artistlik yapamazsın. Sürekli 1 liraya domain vermiyor çünkü.. Sürekli verseydi , rakipsiz olurdu zaten dimi ?
Sen bu siteyi bize göstererek " bu arkadaş hayatında hiç websitesi kurmuşmu"
diyemezsin.

Neyse ben konuşmıyım daha fazla. Ne olduğunu gördük Smile
Mesaj02.01.2012, 04:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

He bi de çok övmüşsün ya kendini 3 tane olumlu itrader var , 1 tanesi fazladan kaldı 2... o fazladan olan adam eksi basardı , bir olumlu bir olumsuz..

Neyini araştır dedin anlamadım.
Mesaj02.01.2012, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Gerçekten gülüyorum... Very Happy Very Happy bir liraya domain he hemde com'lu Very Happy söylediğin sitelerin çoğu açılmıyor kapalı...üstelik anlaşılan sadece konuşuyorsun çünkü söylediğin site de bile com'lu domain 9.99 yani 10 dolar... Very Happy Very Happy ister küfret ister salladığın için özür dile ama bir liraya comlu domain yok çıkarın bunu aklınızdan... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ben demiştim sallıyor diye Very Happy Very Happy evet arkadaş yukardaki iddaalara cevap ver bakalım.... Very Happy
Mesaj02.01.2012, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy