Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj15.01.2012, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Cumhurbaşkanına sorun, yardım istiyorum

DEĞERLİ BEDAVASİTEM ÜYELERİ ASGARİ ÜCRETLE GEÇİM SAVAŞI VEREN İŞÇİLERİMİZ İÇİN SİZDEN YARDIM İSTİYORUM. MERAK ETMEYİN PARA YARDIMI DEGİL.
CUMHURBAŞKANIMIZI BİR SİTEDE BİR UYGULAMA BAŞLATTI. CUMHURBAŞKANINA SORUN UYGULAMASI BİZLERDE İŞÇİ KESİMİNE DESTEK OLMAK AMACIYLA ORAYA BİR SORU GÖNDERDİK SORULAR OYLAMAYA AÇILDI EN ÇOK OYU ALAN BEŞ SORU SORU SAHİBİ TARAFINDAN ÇANKAYA DA CUMHURBAŞKANIMIZA SORULACAK. İNŞALLAH CUMHURBAŞKANIMIZ ARACILIĞIYLA İŞÇİLERİN SORUNLARINA ÇARE BULACAĞIZ.
SİZLERDEN İSTEĞİM BİZE DESTEK VERMENİZ YANİ VERECEĞİM SİTEYE GİRİP BİZLER İÇİN BEGENDİM OYU KULLANMANIZDIR. İNANNIN AZDA OLSA DESTEK OLMANIZ BİZE ÇOK FAYDA SAGLAYACAK. SÜREKLİ EZİLEN AŞAGILANAN 700 TL MAAŞA MAHKUM OLAN İŞÇİLERİN DUASINI ALACAKSINIZ.
http://cbsorun.tccb.gov.tr/sorular/18
YUKARIDA VERDİĞİM LİNKE GİRİN 5. SIRADAKİ SORUYA BEGENDİM OYU KULLANIN LÜTFEN. BİRDEN FAZLADA OY KULLANABİLİRSİNİZ. OY KULLANDIĞINIZ ZAMAN TARAYICINIZIN GEÇMİŞİNİ SİLMENİZ GEREKİYOR TEKRAR OY KULLANABİLMENİZ İÇİN. ÇOKLU SAYFA AÇIP AYNI ANDA ÇOK OYDA KULLANABİLİRSİNİZ. GEÇMİŞ SİLME VE ÇOKLU OY KULLANIMI İLE İLGİLİ BİLGİLERİ ÖGRENMEK İÇİN BU SİTEYE BAKIN RESİMLİ ANLATIMI VAR.
http://gunes-rengi.blogspot.com/

AYRICA BİZİM ÇABAMIZI MÜCADELEMİZİ DAHA İYİ ANLAMAK VE BİZE DESTEK OLMAK İÇİN FACEBOOK TAKİ GRUBUMUZA DA BAKABİLİRSİNİZ.
FACEBOOK GRUP ADRESİMİZ.
http://www.facebook.com/home.php#!/groups/322577681107861/
LÜTFEN YARDIMINIZI ESİRGEMEYİN
HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMI SUNARIM.
Mesaj15.01.2012, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

kesinlikle katılıyorum.
fakat bu durumlar kapitalizm ürünü ve düzelmesi çok zor.
destekledim oylamada
Mesaj15.01.2012, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

maalesef öyle ama elimize bir fırsat geçti birlik olup degerlendirmeye çalışıyoruz.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu