Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj20.01.2012, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Boş Vakitlerimizin Eğlencesi Komik Oyunlar

Boş vakitlerimizi en eğlenceli değerlendirme yolumuz komik oyun oynamak oluyor. Hayatımızın kargaşasından bir an kurtulur kurtulmaz kendimizi oyunun eğlenceli kollarına bırakıyorum.Komik Oyunlar oynarken geçen zamanın farkında olmadan, monotonlaşmış hayatımızdan kısa süre de olsa uzaklaşıyoruz.
Uzmanlar Bilgisayar Komik Oyunlar gibi şeylerin psikolojimiz açısından öneminin büyük olduğunu söylüyorlar. Oyun oynarken derdimizi, sıkıntımızı, sorumluluklarımızı bir kenara bırakıp sadece o an ki durumumuzu düşünürüz. Bu da hem geçim derdi stresinden kurtulmayı hem de yaşam yoğunluğu arasında nefes almayı sağlar
[align=center][/align]

Komik Oyunlar keyifle oynandığında aynı etkileri yaratır. KomikOyunların hepsi stratejik düşünme yöntemlerini de öğrenmeyi sağlar. İnsanlar oyunlar hakkında yorumlar yapar, deneme yanılma yoluyla oyundaki gidiş yolunu öğrenir. Böylece etkin düşünme adına da yararlı olduğu görülmektedir. En çok oynanan oyunlardan biri futbol oyunlarıdır. Özellikle erkekler zaten taraftarları oldukları takımın maçı gibi heyecanla futbol oyunlarına sarılırlar. Gerçekten maç yapar gibi oyunun havasına kapılır ve rekabet duygusuyla oynarlar. Bu tam yoğunlaşma gerektirdiğinden oyun sırasında başka hiçbir şey düşünmezler.Araba Oyunlarında da durum böyledir. Gerçek bir yarış yapar gibi heyecana kapılan insanlar kendilerini bilgisayar başında değil de oyun içerisinde yarıştıkları arabanın içinde gibi hissederler. Bu tarz flash oyunların yanı sıra özellikle yetişkinlerin fazlaca bağlandığı kelime oyunu vardır. Yarışmayı merakla izleyen kişiler bu yarışmanın oyununa da yarışmaz kadar ilgi göstermekteler. Hem bilgilerini sınadıkları hem de kültür seviyelerini attırdıkları bu oyunla boş zamanlarını geçirmekteler. Bilgisayar oyunları hem eğlenceli hem de fazla oynanmadığı takdirde zihin açıcıdır. Ancak abartılırsa zihin açmak yerine zihin yorgunluğuna sebep olabilir. Sen de boş zamanlarında yapacak bir şey bulamıyorsan Komik Oyun oyna. Hem vaktin nasıl geçtiğini unut hem de eğlencenin tadına var. Bunun için gireceğin ilk adres http://www.Komikoyunlar.net olmalıdır.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu