Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.01.2012, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu: ErturkMedya™ Sitem Nasıl Olmus ?

Sitem Hakkında Goruslerinizi Alabilirmiyim ?

www.erturkmedya.tr.gg

Mesaj23.01.2012, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel
Mesaj23.01.2012, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bişe yoqqi sitende değerlendirme yapalım Neutral Neutral

introda menü var oda siteye yönlendirmiyor Very Happy
Mesaj23.01.2012, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
bişe yoqqi sitende değerlendirme yapalım Neutral Neutral

introda menü var oda siteye yönlendirmiyor Very Happy

Tesekkur Ederim Yorumun İçin.
Oncelikle Site Kendime Ait Sayfaları Paylasmam İçin.
Menudeki Linklere Tıkladıgınızda Yonlendirmiyorsada Sizden Kaynaklanan Bir Sorun Çünkü Arkadaşlarımın Hepsini Girdirdim ve Coguda Youtube Sayfamı Begendi Yani Girebiliyorlar.Tesekkur Ederim.
Mesaj23.01.2012, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi Sayfalarını Paylasmak İçin Açtıysan Bence Yeterli Bir Site Olmuş.Tebrikler.Bu Arada Menü Beni Yönlendiriyor.
Mesaj23.01.2012, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim bn snn youtube sayfaı napim Smile güzel ama biz tr.gg için yorum atıoruz Very Happy
Mesaj23.01.2012, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
kardeşim bn snn youtube sayfaı napim Smile güzel ama biz tr.gg için yorum atıoruz Very Happy

Yanlıs Anladın.Ben Onu Menüye Tıklayınca Yönlenriyor Anla Diye Soylemiştim Smile
Mesaj23.01.2012, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

İntrodan giriş butonunu kaldırıp , direk yönlendirme yapmak yasaktır. Siteniz silinebilir...

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj23.01.2012, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlamadığım şey saglikla ile erturkmedya aynı kullanıcı değil mi ?
Şu konu bunu netleştiriyor aslında;
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=200728

Peki buna rağmen bu yorum nedir ?

saglikla yazmış:
Kendi Sayfalarını Paylasmak İçin Açtıysan Bence Yeterli Bir Site Olmuş.Tebrikler.Bu Arada Menü Beni Yönlendiriyor.

Kendi sitesine yorum yapmak bu olsa gerek Razz
Mesaj23.01.2012, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:
Anlamadığım şey saglikla ile erturkmedya aynı kullanıcı değil mi ?
Şu konu bunu netleştiriyor aslında;
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=200728

Peki buna rağmen bu yorum nedir ?

saglikla yazmış:

Kendi sitesine yorum yapmak bu olsa gerek Razz

Guzel Bir Yaklasım Fakat Yanlıs Bir Yaklasım.Ben Yeni Katıldım saglikla Arkadasımın Sitesi .Elektrikler Gitti Bende Acil Logoyu En Cok Begenileni Secmek İstiyordum Arkadasıma Paylasmasını Soyledim.Tesekkurler Yinede Yorumun İçin Wink
Mesaj23.01.2012, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

erturkmedya yazmış:
Guzel Bir Yaklasım Fakat Yanlıs Bir Yaklasım.Ben Yeni Katıldım saglikla Arkadasımın Sitesi .Elektrikler Gitti Bende Acil Logoyu En Cok Begenileni Secmek İstiyordum Arkadasıma Paylasmasını Soyledim.Tesekkurler Yinede Yorumun İçin Wink

İlginç olan şey iki kullanıcıda yazılarını bold olarak yazıyor ve ş yerine s kullanıyor.
Her neyse, modlar ip adresinden daha iyi anlar bu durumu.

Siteye yorum yapacak olursak, introdan ibaret sadece. En azından ana sayfaya tıkladığımızda sitenizi tanımlayan kısa bir yazı yazarsanız sitenin vizyonu ve misyonu nedir bunu daha iyi anlarız.
Kolay gelsin.
Mesaj23.01.2012, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
İntrodan giriş butonunu kaldırıp , direk yönlendirme yapmak yasaktır. Siteniz silinebilir...

Bu Dogru Mu ? Ben Forumda Gezinirken Bir Kullanıcının Wix Tasarımını Sitesine Nasıl Koyabilecegi Sorusu Vardı Adminleredn Biri Bi Kod Vermis Ona YAp Olur Demişti Hatırladıgıma Gore O Kodda Introya Koyuluyordu ve Wix Tasarımı Cıkıyordu Sanırım.Bi Yardımcı Olurmusunuz Yasak Mı Boyle Yapmak ?
Mesaj23.01.2012, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:
erturkmedya yazmış:

İlginç olan şey iki kullanıcıda yazılarını bold olarak yazıyor ve ş yerine s kullanıyor.
Her neyse, modlar ip adresinden daha iyi anlar bu durumu.

Siteye yorum yapacak olursak, introdan ibaret sadece. En azından ana sayfaya tıkladığımızda sitenizi tanımlayan kısa bir yazı yazarsanız sitenin vizyonu ve misyonu nedir bunu daha iyi anlarız.
Kolay gelsin.

Yapmaya Calisacagim Tesekkur Ederim.
Mesaj23.01.2012, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

içerik sıfır.. bu siteyi kurma amacınız nedir ?
Mesaj23.01.2012, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
içerik sıfır.. bu siteyi kurma amacınız nedir ?

Öncelikle Yorumunuz İçin Teşekkürler. Siteyi Kurma Amacım Kendi Sayfalarımı Bu Site Altında Yayınlamaktır.Tesekkurler.
Önceki mesajları göster: