Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.01.2012, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu: FazLa Söze Gerek YOK..

Yüzyıllar boyu dünyayı dize getirmiş Bir Devletin Torunları Olarak İçinizden geçen düşünceleriniz , yorumlarını Almak istiyorum.[/i]
Mesaj26.01.2012, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu: s

kısaca ne mutlu türküm diyene :d
Mesaj26.01.2012, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

işin kısası ne mutlu vatan haininin anasını avradını bacısını bilmem ne yaparım diyene
Mesaj27.01.2012, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıkcası yorumlar alakasız olmuş Rolling Eyes
Şahsi fikrim ,böyle asil bir devletin torunu olmam çok gurur verici benim için. Ancak sadece gurur duymak yetmez. Onlar gibi yaşamak ve onların adını yüceltmek için çabalamakta gerekir. Başka toplumlara başka milletlere özenmek yerine kendimiz olmayı öğrenmeliyiz önce. Biz hangi soydan geliyoruz, hangi soydan gelenlere özeniyoruz ? Bizim kültür farklılıklarımız bizim inançlarımız neler? Bunlara nasıl sahip çıkmalıyız..?
Bu gibi sorulara yanıt aramalıyız. Buradaki kastım "biz diğer milletlerden üstünüz" demek değildir. Ancak her milletin farklı kültürü farklı inançları ve farklı bir yaşam tarzı vardır. Bu sebepten dolayı önce kendimiz olmayı öğrenmemiz gerekiyor. Osmanlı torunu olmayı hak etmemiz gerekir!
Farklarımızı farkedebilmek temennisiyle..Vesselam..