Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.01.2012, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Rezillik !

Merhaba kardeslerim
Kaç gündür konu açmak istemedim ama artık düzeleceği yok buna bi çare bulmaları gerekiyor . Sayfalarım silindi + yenı sayfada açamıyorum . Sitemin heryeri hatalarla dolu , sayfalarımı yönet'e girdiğimde bile aynı hatalardan var . Bu böyle gitmez ! Artık bir çözüm bulmaları gerekiyor . Supporta bildirdim ama kaç gündür onlardanda cevap gelmiyor ..

Mesaj28.01.2012, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağa sola reklam eklemesini bilirler ama iş sitelere geldiğinde tık yok Twisted Evil
Mesaj28.01.2012, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tikladaeglen yazmış:
sağa sola reklam eklemesini bilirler ama iş sitelere geldiğinde tık yok Twisted Evil

aynen kardeşim haklısın...teş düşündükleri nerde ndaha fazla para kazanırım.
Mesaj28.01.2012, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Öyle ya

Benim de sitede sorun var sayfa ekleyemiyorum.Bir türlü düzelmiyor.Bedava- sitem.com pek hayra gitmiyor. Bir tr.gg sitesine girince 30 taane reklam karşına çıkıyor buna bir de biz reklam eklersek o zaman düşünün sitenin halini.
Mesaj28.01.2012, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Gereksiz yere cevaplar iletmenize gerek yok.
1 Yeni sayfa eklene biliniyor. (Simdi denedim)
2 Bir hatala karsilasmadim.

Selametle.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: