Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.01.2012, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu: İnşaat Mühendisliği

Merhaba arkadaşlar ben inşaat mühendisliği okumak istiyorum ve Gaziantep Üniversitesinde ingilizce olarak. Mühendisliği ingilizce okumak zormu kolay mı ingilizce temelim çok iyidir.. okuyan birileri varsa biraz açıklarmı
Mesaj30.01.2012, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

slm
benimde ingilizcem iyidir ama ögretmen ingilizce konuşunca hiç bişi anlamıyorum yani anlamak lazım benim bi akrabam endüstri mühendisligi okuyor ingilizce gayet memnunlar Wink

Sitemden Çıkamıyorum???http://akpinarweb.tr.gg/forum/thema-1-Sitemden-%C7%FDkam%FDyorum.htm
Mesaj30.01.2012, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de mühendislik fakültesindeyim fakat türkçe okuyorum, Dokuz Eylül'de.
Endüstri bölüm.

Eğer ingilizcen iyiyse İngilizce oku, ben ilk sene hazırlık gördüğüm için ingilizcemi o şekilde geliştirdim.
İngilizce okuyan arkadaşlarım var zorlansalar bile ileride daha iyi yerlere gelecekler, emin ol.
Çünkü ben Türkçe okumama rağmen İngilizce bilmek zorundayım.Yani İngilizcen iyiyse hiç düşünme bile.
Mesaj30.01.2012, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmm tşkler arkadaşlar.. işte ingilizce temelim iyi olduğu için kendime güveniyorum yine de okuyan arkadaşlardan bilgi alayım demek istedim. doktordizayn arkadaşım sana katılıyorum o konuda haklısın bitirince de şuan çoğu şirket ingilizce şartı koymuşlar.. birde bitirince dediğin gibi iş bulmak çok rahat olur. tşkler..
Önceki mesajları göster: