Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.02.2012, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

kutlusporkulubu yazmış:
kavga benim ruhumda var Smile düzenli olarak 5 seneden beri dövüşüyorum Laughing Laughing Laughing

Birisiyle illa kavga etmek rekabete girmek istersen onları beyninle yenmeyi dene...

Daha iyi hissedersin,dayak yediğin zaman ağrısı bir süre sonra geçer ama kalbe yapılan saldırıyı zaman bile düzeltemez Smile
Mesaj05.02.2012, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu her zaman demiştir.
Herhangi birisi size sataşıyorsa kendinizi ezdirmeyin ama kavgada etmeyin.
Kavga etmek güzel bir şey değildir,ama bir çok kişi Türkiyede bir birine sataşıyor işte bunlara biz Serseri diyoruz.
Ama bunların hepsinin arkadaşı çok arkası çok diye aslında bir şey yapıyoruz.
Ben 8'e gidiyorum kardan adam yapıyoruz 5'e giden çocuk artistlik yapmış yürüyor bana bakarak bende üzerine gittim onun korktu koştu.
Sonra abisini çağırmıştı bana sataştı diye böyle şeylerde oluyor gündemde.
Böyle şeyleri forumda paylaşmayın daha çok forumda ergenler olduğu için kötü örnek paylaşımlardır hadi bende yetişkin değilim.
Ama olgun davranan bir kişiyim onun için söyliyorum yanlış anlamayın.
Onun için Güzel deyip geçiyorum yoksa söylenicek çok şey var başlığı açan kişiye ama bunlardan hiç birini söylemiyorum.
Örnek konu yanlış yerde açılmış şuan kimse yanlış yerde olduğunu söyleme zahmetinde bulunmamış bile.

Mesaj05.02.2012, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrimcity yazmış:
kutlusporkulubu yazmış:
kavga benim ruhumda var Smile düzenli olarak 5 seneden beri dövüşüyorum Laughing Laughing Laughing

Birisiyle illa kavga etmek rekabete girmek istersen onları beyninle yenmeyi dene...

Daha iyi hissedersin,dayak yediğin zaman ağrısı bir süre sonra geçer ama kalbe yapılan saldırıyı zaman bile düzeltemez Smile

profesyonel sporcuyum müsabakalara cıkıyorum birçok deneyim yaşıyorum kolkala gezdiğim arkadaşlarımda var maç öncesi ve sonrası abim dediğim insanı bile yendim maçta kısaca maç lananında babamı bile tanımam o alan dışında herkes kardeşimdir Smile
Mesaj06.02.2012, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

kutlusporkulubu yazmış:
devrimcity yazmış:
kutlusporkulubu yazmış:

profesyonel sporcuyum müsabakalara cıkıyorum birçok deneyim yaşıyorum kolkala gezdiğim arkadaşlarımda var maç öncesi ve sonrası abim dediğim insanı bile yendim maçta kısaca maç lananında babamı bile tanımam o alan dışında herkes kardeşimdir Smile

Haha

Bende kendimle ilgili bir kavga olayımı anlatayım...

Abime diyordumki abi sopayla 3-5 kişiyi nasıl dövebilirsinki derdim hepsi birden gelse sopayı alırlar derdim Smile

O kadar kolay değil derdi...

Benim parmaklarım çok esnektir...

Sopayı bile elimde çevirebiliyordum ama güvenim yoktu 3-5 kişiyi dövebileceğime

Birgün okulda nöbetçiydim...

Bekçinin de bir jopu vardı...

3 tane it kopuk Mr. Green

dışarda gelme bana bulaşıyorlardı...

Çok sinirlenmiştim Smile

Onlar jop'u görmemişlerdi...

eee kavga etseydik 3 kişi bana tek dalacaklardı adalet olmazdı Smile

Dedimki içimden jopu alırsam bunlar gider...

vurmayada korkuyordum,ama tüm sorun kendine güvenmemekteymiş...

Bunlarla kavga ettik istemesemde...

3 kişide jop'un tadını aldılar...

Bense burnuma arada gelen bir yumruktan ibaret oldum...

Okulda disiplin cezası aldım haksız yere pisi pisine Smile

Ama olay neticeye kavuştu
Mesaj06.02.2012, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayatımda sadece 2 defa kavga ettim..