Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.02.2012, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

deneme-umit yazmış:
bedavasitepaylasim yazmış:
deneme-umit yazmış:
Arkadaşlar hala siteleri offline yapıyormu bu adam?

ugrasmak istediklerini mesela ben Smile benim site offline su anda...

Very Happy Ben bunu bildiğim için deneme sitemden girdim. Buna ister ping atar, ister kafa atar farketmez. Öbür sitem açık. Şuan hit iyi gidiyor. Very Happy

bnmde iyidi kapanmadan önce 113 kişi girdi ama yine kapandı şu anda 250 - 300 arası olmuştu hit Smile Smile
Mesaj08.02.2012, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bnmde iyidi kapanmadan önce 113 kişi girdi ama yine kapandı şu anda 250 - 300 arası olmuştu hit Smile Smile

Arkadaşım bu sorun halledilene kadar başka bir hesaptan foruma gir. Ben öyle yapıcam bundan sonra. Very Happy
Mesaj08.02.2012, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

adam forumda dolaşıyo kimi gorurse 5 dk da kitliyo hemen
Mesaj08.02.2012, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj08.02.2012, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

arklar bu kisi kissmybeatiful du onuda bilisim haklarına verdk polisle bası belaya girdi herneyse. bunu baska bir kisi yapıo giris loguna bakın :)ip sini bilisim suclarına verin bu sorun ancak böyle cözlr bedava domain olsada ddos bir suctur !
Mesaj08.02.2012, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekodesign yazmış:
arklar bu kisi kissmybeatiful du onuda bilisim haklarına verdk polisle bası belaya girdi herneyse. bunu baska bir kisi yapıo giris loguna bakın :)ip sini bilisim suclarına verin bu sorun ancak böyle cözlr bedava domain olsada ddos bir suctur !

kissmybeatiful unmu başı polisle dertte ben inanmıyorum buna bizi yiyor
Mesaj08.02.2012, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlarabul yazmış:
bekodesign yazmış:

kardeşim buna ddos programını veren arkadasa dems bunu ve bizede acıkladı sabahtan beri forumdaym smdiye kadar götürürdü giris logunu kontrol et baska biri olmalı.
Mesaj08.02.2012, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

benden başka giriş yapan yok
Mesaj08.02.2012, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlarabul yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/loginlog.php burdan ip sine dahil bulabilirsin Smile
Mesaj08.02.2012, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekodesign yazmış:
htmlarabul yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/loginlog.php burdan ip sine dahil bulabilirsin Smile

4 senedir bedava-sitemdeyim kardeş, biliyorum bunu benden başka giriş yapan yok oraya bakarak soyluyorum zaten
Mesaj08.02.2012, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimse foruma giremiyor. Laughing Laughing
Mesaj09.02.2012, 03:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

aniyomus hekin işi bu
Mesaj09.02.2012, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

klk sınırı olmasa çokmez...
Mesaj09.02.2012, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlarabul yazmış:
bekodesign yazmış:

aynen bi tane çocugu msn'de kandırmış belkide kendi hesabı kendini acındırmaya çalışıyordu dün Smile sonra tekrar siteleri kitledi .d
Mesaj09.02.2012, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlarabul yazmış:
bekodesign yazmış:

aynen bi tane çocugu msn'de kandırmış belkide kendi hesabı kendini acındırmaya çalışıyordu dün Smile sonra tekrar siteleri kitledi .d

ginemi kilitledi durdu sanıyom aman ya ne yaparsa yapsın uraşmıcam sizin iylinize sölüyodum emek veriyodunuz herşeye.... bu sefer saldır dicem.......
Önceki mesajları göster: