Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.02.2012, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu: KOD YAZMAK

Bazı kod siteleri gördümde kodları tamamiyen kendiler yazmışlar bunu nasıl yapa bilirm
Mesaj12.02.2012, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod yazmak için bazı programlar var mesela noped++ benzeri programlarla kemndimiz kodyazıyoruz veya dw gibi programlarla kod ürete biliyoruz
Mesaj12.02.2012, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu: site

Pinoki Kardeşim O Notepad++ Sen Yanlış Yazmışsın Ve Bu Notepad++ Her Yerde Bulabilirsin veya Sen Tasarım Yapmak İstiyorsan Photoshop Cs3/Cs4/Cs5 Hepsinden Birini Kullanarak ve Adobe Dreamwear Kullanarak Tasarım Yapabilirsin.
Mesaj12.02.2012, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site

madonecoder yazmış:
Pinoki Kardeşim O Notepad++ Sen Yanlış Yazmışsın Ve Bu Notepad++ Her Yerde Bulabilirsin veya Sen Tasarım Yapmak İstiyorsan Photoshop Cs3/Cs4/Cs5 Hepsinden Birini Kullanarak ve Adobe Dreamwear Kullanarak Tasarım Yapabilirsin.

kardeş bilmeden etmeden cvp yazma. Adam başlıkta kod yazmayı sormuş. Nasıl tasarım yapılır dememiş..

Mesaj sayınızı artıkmak için anlamsız anlamsız mesajlar atıyorsunuz..!
Mesaj12.02.2012, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Site

Kardeş ben Onu Zaten Ayrı Olarak Yazdım Adam Gibi Okusaydın Anlardın Biraz Anlamayı Öğren. Birde Heceleyerek Okumayı Dene.
Mesaj12.02.2012, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar tamam eğer yeterli bilginiz yoksa kişileri lütfen yanlış yönlendirmeyin.

Öncelikle kod yazmak için kodlama dillerini öğrenmelisiniz hangi dalda kod yazmak istiyorsunuz? Web tasarım ise CSS ve HTML bilmelisiniz bunları bilmeden kodlama yapamazsınız. Ben yaklaşık olarak 6-7 senedir bu işteyim kullandığım programlar:

Google Chrome
Notepad++
Filezilla
Ve en önemlisi Beyin...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj12.02.2012, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site

madonecoder yazmış:
Kardeş ben Onu Zaten Ayrı Olarak Yazdım Adam Gibi Okusaydın Anlardın Biraz Anlamayı Öğren. Birde Heceleyerek Okumayı Dene.

Düzgün konuş. Demek istediğim. Kod yazma konusuna neden psyi karıştırıon ki. Bide yazmışsın 3-4-5 die..
Mesaj13.02.2012, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam Kardeşim Haklısın Senle Diyoloğa Bile Girmek İstemiyorum Tamam Haklısın..