Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2012, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu: psp yi update etmek resimli

Versiyon 6.10

SensMe Uygulamasıyla artık internetten müzik dinleme dönemi daha da zevkli! Ruh halinize göre bir kategori seçin ve dinlemeye başlayın. PSP'niz sizi anlıyor. Ayrıca eklenen PlayLists ile kendi çalma listenizi yaratabilirisiniz.
Bu iki büyük özelliğin dışında küçük güvenlik önlemleri ve ufak düzeltmeler geliyor. Bunlardan biri standart temanın değiştirilmesi.

Versiyon 6.37

Uyumluluk sorunları giderildi. Unlimited Music by Qriocity uygulamasındaki bilinen sorunlar düzeltildi. Bazı oyunların açıkları kapatıldı.V 6.37 İndir! = http://uk.playstation.com/psp/support/system-software/detail/item338223/Update-features-%28ver-6-37%29/

Uyarı: Normal psp (1000-2000-3000 serisi) sahipleri kırmızı butonlardan soldakini, PSP GO! sahibi olanlar ise sağdakini tıklayarak güncelleme dosyasını indirebilir.

KURULUM

Öncelikle V6.37 EBOOT.PBP dosyasını indirip, hafıza kartında "/PSP/GAME/UPDATE/" Klasörüne atıyoruz.


Şarjınızın en az %87 olması gerek, yoksa hata veriyor.
Geldik kuruluma :

PSP'mizden 'Game' sekmesine gelip hafıza kartını seçiyoruz orada "PSP Update ver 6.37" yazan yere geldikten sonra X'e basıyoruz.[/i}

Lisans Sözleşmesini okuduktan sonra ( < - > Tuşlarıyla okuyoruz.) Accept butonuna X ile basıyoruz ve kurulum başlıyor. Bu sırada, ASLA VE ASLA:

UMD'yi çıkartmayın.
Hafıza kartını çıkartmayın.
Eğer AC kablosuyla bağlı ise AC kablosunu çıkartmayın.
PSP'yi kapatmayın, herhangi bir darbeye ve zarara maruz bırakmayın.
bu yazı GtaTurk.com adlı türkiyenin en iyi gta platformundan araklanmıştır. Bunun için özür diliyorum.

Kurulum bitince bize X'e basarak PSP'mizi yeniden başlatmamızı söylüyor, biz de yapıyoruz. PSP yeniden başlayınca elimizin altında tertemiz V6.37'lu bir PSP'miz oluyor. Hayırlı olsun, iyi eğlenceler.System Update

Settings'ten System Update'yi seçiyoruz.Ardından karşımıza yeniliklerin sıralandığı bir metin geliyor. Okuyup X'e tıklıyoruz.Memory Stick'inizde 30MB yer bulunması gerekmektedir. Network update, dosyayı indiriyor.

İsterseniz X'e basarak hemen başlayabilir veya çıkıp sonra da yükleyebilirsiniz. TAMAMİYLE ALINTIDIR gtaturk.com Update dosyası Game sekmesinin altındadır.
Mesaj13.02.2012, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Site

Kardeş Bu Arada Burası Reklam Yeri Değil. Cool
Mesaj25.02.2012, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildiğim kadarıyla link vermek yasak
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu